Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Micsurin #324051 üzenetére

    De hát van saját Apple Calendar meg Reminders (mindkettő szerintem szebb és organizáltabb, mint a Google-féle, jobban is szeretem őket, sőt nekem a Google Calendar be van szinkronizálva az Apple Calendarba és oda-vissza hibátlanul működik az átjárás).

    Ha egy emailben egy dátumra böksz, csinálhatsz rá Calendar Eventet vagy Reminderst, de nem deeplinkel vissza az eredeti levélre. Mérföldekkel butább, mint azt mondani egy levélre, hogy "Add to Tasks" és kész, van egy Google Tasks-ban felvett feladatod és egy link vissza az eredeti levélre (naptárral ugyanez).

    Gondolom majd az AI megoldja, hogy még okosabban találja fel újra a melegvizet. :D Semmibe nem kerülne egy "Add to Reminders" gombot odatenni valahova, hogy ne a Siritől függj (nem minden levélben van dátum említve) és az event legyen összekötve a levéllel.

    ---

    Szerk: Amúgy a TicketSwap app fejlesztőinek a homlokát sűrűn csókotlatom, mivel amint veszel egy koncert jegyet, rögtön feldobja a Siri, hogy beírja a naptárba ha kéred, meg van jelölve a térképen a helyszín, szól a Siri, hogy lassan ideje van elindulni, mert a forgalmi adatok alapján így fogsz kényelmesen odaérni és a naptárban van egy deeplink egyenesen a TicketSwap appon belül a jegyedre. Amikor átjöttem iOS-re, azt hittem itt mindennel így mennek a dolgok és kiderült, hogy nem. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák