Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz FollowTheORI #52982 üzenetére

    A papír is egy dolog, nekem van pár ismerősöm aki jelenleg ebből él, de gyakorlatilag hülyeséggel eteti a népet és még fizetnek is neki érte.
    Van 2 volt évfolyamtársam, akik szintén edzősködnek, de legalább nekik a diploma adott hozzá némi alapot, még ha előfordul, hogy hülyeség is amit éppen képviselnek.

    Én bevallom edzéshez még nem nagyon értek, edzéstervem sem nagyon van, inkább azt csinálom ami jólesik (Persze azt is ami fáj, ha cserébe látom értelmét)
    A kajához viszont azért valamit konyítok szakmai alapon és hajamat tépem én is néha a teremben mikor mellettem osztják az észt ez ügyben. :W

    (#52983) Jorus: 2012 júliusa óta meg van táblázatosan grammra hogy mit ettem és azt kell mondanom, hogy még csak most kezdem igazán kiismerni, hogy a testem hogy reagál az egyes módosításokra. Akkor 90 nap alatt vajon mennyire lehet ténylegesen belőni? :F

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák