Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #133648 üzenetére

    ez azért nem ugyanaz, mint amit jellemzően itthon kapni "müzli" címszó alatt.
    Én is szoktam venni rendszeresen a Lidl Crownfield magvas és gyümölcsös müzlit ►[link]◄, mert ezek még rendes müzlik
    Sajnos manapság nagyon nem azt értik müzli alatt, mint amit eredetileg jelent, hanem beleraknak minden sz.rt
    "müzli eredetileg csak gabonafélékből, aszalt gyümölcsökből, dióból, tejszínből, joghurtból, vagy tejből, illetve mézből és almából állt" - Wiki

    Azért ha a mueslit 10 félének vesszük, már 25 különböző élelmiszer, amit itt felsoroltál
    Gondolom eszel néha savanyúságokat, tésztát, oliva, napraforgó, stb olajat, zöldfűszert és a banánon kívül más déligyümölcsöket is.
    Szóval ha alaposan körülnézel a konyhában, szerintem azért megvan neked is a heti 35-40 féle élelmiszert.
    Egyébként az alapnak a dietetika a 30-at tekinti, ez már kiegyensúlyozott étrend, az 50 féle az ideális étrend.

    Ellenben a tipikus gyúrós étrend körülbelül 15 félét tartalmaz, ami ennek fele-harmada

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák