Új hozzászólás Aktív témák

  • Wasquez

    senior tag

    válasz Imics13 #7086 üzenetére

    Részletenként válaszolnék akkor.

    Na, haladunk. Sértödöttségedben lassan már le is írod, hogy mi kellene, s így talán már fog valaki tudni ajánlani valamit.

    Feltettem egy egyszerű kérdést, szerintem elég egyértelmű volt.
    "Sziasztok

    Creo elements pro5 szoftverhez mivel tudok hozzákezdeni, valami segédletet nem tud valaki, lehetőleg magyarul? "

    Egyébként prekoncepciód remekül van más irányában neked isfeltételezed, nem olvastam el amit írtál. elolvastam. Értlemezve. S nem értettem, hogy a következö linket miért nem ismered:google. Ha már a felkiáltójelekkel "kiabálni" olyan nagyon jól megy.

    Visszautalnék az előző pontra, ha elolvastad volna, akkor nem írtad volna azt amit az első reagálásodban írtál, mégpedig azt, hogy senkinek nem lesz ideje engem az alapoktól oktatni.
    Kért valaki ilyet, mert én nem!

    A felkiáltójel a magyar nyelvben egy általánosan használt írásjel, a nem kijelentő, nem kérdő és nem óhajtó mondatok végén használatos! A mondanivaló nyomatékosítására szolgál. Nem a fórumokra lett kifejlesztve, és semmi köze sincsen az iromány hangerejéhez, amiről te beszélsz, az a Volume írásjel, de azt nem használtam!

    "Nem fognak elküldeni tréningre, mert nem vagyok tervező, viszont a mérőgépre kell modellt kiszednem, koordináta-rendszert rárakni, meg méregetnem a darabon,"
    Megmondod a tervezőnek, hova helyezze el a modellt, hogy a nullpont ott legyen, ahol neked kell, megcsinálja. Az ö dolga.

    Az a szerencse, hogy te nálunk dolgozol, és tudod, hogy itt mik a szokások, nyilván a tervező dolga, hogy a mérőgéphez feltegyen nekem egy koordinátát a modellre, meg az összes gépes megmunkáláshoz feltegye a koordinátát mindenki igénye szerint?!

    Amúgy azt sem értem, a következö oldalak fellelése miért oly nehéz autodidakta módon:
    Proe esetleg CAD

    Amúgy nem értem, hogy miért nem csak ennyit írtál, ebben van használható információ, a többi csak felesleges kioktatás!

    Az első hozzászólásban mindjárt megtalált egy nyelvész, hogy nem írom helyesen a nevét a programnak. Hát nagy segítség volt!

    Én is kezdjek el azon lovagolni, hogy te ezeket a szavakat nem írtad helyesen:
    Sértödöttségedben
    isfeltételezed
    Értlemezve
    következö

    Gépész vagyok, nem nyelvész, ezek engem nem érdekelnek, mert ennek a topicnak nem ez a célja!

    Eddig talán egy ember volt itt, aki baszogatás nélkül a kérdésem lényegére válaszolt.

    PC

Új hozzászólás Aktív témák