Új hozzászólás Aktív témák

  • kenccsi

    tag

    Hali!

    Visszatérve még picit lenne egy kérdésem. Sajnos sokat csalódtam az adott szervizben így már olyan ördögi gondolataim is akadtak (pixel hibás laptopom-ról), hogy majd jól nem olyan panelt kapok most meg bele, mint amilyen alapból van benne. De elhessegettem ezeket mondván, ilyet nem tehetnek. Gondoltam a biztonság kedvéért azért rákeresek a neten, hogy tudnék valami széria számát kideríteni a mostaninak, hogy majd mutogathassam, hogy "hát az új nem olyan stb." ha mégis megtörténne a dolog. Ilyen infókra sajnos nem bukkantam, hanem egy sztorira ami pont az alábbi helyzetet vázolta fel, méghozzá ugyanazzal a márkájú géppel (Lenovo), miszerint kapott új panelt, de furcsának érezte, mintha jobban fárasztotta volna a szemét, rosszabb lenne a betekintési szög, végül valahogy kiderítette, hogy igaza volt és IPS helyett TN panelt raktak bele és nem tehet semmit, mivel a Lenovo-nak van valamilyen kis garanciális vagy jogi (nem tudom sajnos miről fotózta be) papírosa amiben azt írják, ha nem tudnak ugyan olyat tenni bele mert nincs belőle raktáron, akkor a következő ahhoz legjobban hasonlítót teszik.

    Kérdésem, hogy ez bevett szokás?
    Mit tudok tenni, hogy ugyan azt kapjam?!
    Azt mondták a szervizben, hogy van nekik ilyen panelük, merjek hinni mert miért is érné meg nekik?!
    Vagy legyek frankó és hívjam fel őket, hogy szeretném megérkdelődni, hogy 100% ugyan ilyen panelt tennének-e bele, mert ha nem akkor inkább hagynám a dolgot?!

    Köszi előre is a meglátásokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák