Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karesz.mk

    csendes tag

    Sziasztok!
    Elég érdekes dologgal állok szembe...
    Adott egy Asus ROG laptop i7 6700HQ procival, GTX 960m és 8GB DDR4 ram társaságában. Van benne egy 1TB 7200rpm vinyó.

    Amire nem találok megoldást, az a következő:
    Bekapcsoltam a gépet, Asus logó stb. aztán amikor betöltené a Windows 10-et hirtelen kikapcsol.
    Próbáltam csökkentett módban, úgy ment simán minden gond nélkül. Csináltam egy clean installt, fel is ment a Win10, újraindítás és mielött konfigurálta volna a rendszert, megint kikapcs. Eljátszottam ezt egy 100% működő vinyóval, amiből megint az sült ki...
    Leszedtem az alsó burkolatot és amint kikapcsolt megnéztem, hogy mennyire meleg, de langyosnak se mondanám se a rézcsövet, se körülötte, sem sehol, úgyhogy melegedés kizárt. Próbáltam akkuról, próbáltam úgy, hogy lecsatiztam az akkut és csak tápról, próbáltam másik memóval, a biosban kikapcsoltam a secure boot-ot és vissza is stb. de semmi. Egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet a baj, ha csökkentett módban simán ment, de a Windowst telepíteni sem tudom rendesen, mert kikapcsol...
    Valami ötlet esetleg?
    Köszönöm!

    A RAM és VGA árakat nézegetve mindig a lottó reklám játszódik le előttem: "MENNYI?!"

Új hozzászólás Aktív témák