Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz s4tch #94772 üzenetére

    Kötni majd köthetném, de hát az elején lévő fejeskimeneteknek is minden bizonnyal egy és ugyanaz az erősítőjük. Szóval nekem nem teljesen világos miért is jobb a hátsó mint az első. Persze a a két első is két különböző hangzást nyújt. De amúgy fogalmam sincs hogy ezt Tompi 1db. ellenállással, T-paddal, úgy mint a HE-Adapterben van, vagy egész másképp oldotta meg. Mindenesetre fura hogy ha a fenekére még egy ilyen adaptert teszünk akkor úgy a jobb.
    Amúgy mivel ez nem full csöves és tán kimenőtrafója sincs, így talán nem is feltétlen szükségeltetne hozzá a HE-Adapter :F Persze biztos ami biztos alapon érthető a használata, hisz óvni próbáljuk a drága fejest és az Antot is. Mindenesetre erről/ezekről a gyártót kellene megkérdezni; én nem mondok/tudok biztosra semmit.

    Amúgy a gyártó a HE-adapternél írja: "HE-Adapter is not for any high or average efficiency headphones"
    Ananda végképp nem tartozik abba a 83-86dB-s érzéketlenségi körbe ami miatt indokolt lenne amúgy asztali erősítő kimenet használata.
    Engem mondjuk minőség miatt furdal

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák