Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    A Fujian idáig látókörmön kívül esett, ez más színben tünteti fel természetesen az előző obit.
    Manuál fronton (a telét nem számítva) egy üveg van amivel megbékéltem mert kevés melóval (vagy akár anélkül is) is használható képet az, a Planar.
    Nekem tetszik hogy középen éles, színek, kontrasztok a helyükön vannak, és körben mintha kutya nyalta volna meg, igen, de legalább a lényeg frankó (én is azt néztem tegnap hogy mintha a szélén a fókuszsík görbülne el; és tényleg). A profi szót én véletlenül sem írtam (korábban felmerült), messze álljon tőlem. egyszerűen a huszonx ezres felhozatalhoz képest nekem ez jobban tetszik mint amikhez szerencsém volt, és méretben kompaktabb, meg külsőre jobban megy a vázamhoz :D

    Korábban ilyen-olyan kreatív obikat is nézegettem, de azok ahhoz képest k.rva drágák, hogy milyen képük van, ez meg -az én szememben- normálisnak is használható. Turbo lens tetszik, de árban kicsit sem ez a kategória, mert 30ért megveszi az ember azt, amire még legalább kétszer annyiért akaszt rá valami normális üveget, és már mindjárt egy százasnál járunk.

    Há', ezek tetszenek, mindjárt utánuk is lesek melyik milyen, a 25 meg az 50es is tetszik :D

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák