Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Gondwana #8353 üzenetére

    Építési minőség sokkal jobb mint a korábbi Meike cuccok amiket idáig próbáltam, kb gyári szintű. Határozott, kellemes a forgatás, döntés ok, gombok elég jók (bár kicsit közel vannak egymáshoz). Homogén a háttérvilágítás, szinte 180ban világít a led, kellemes az ui/animációk, gyorsan tölt (van modellező fény is, ahol gyakorlatilag folyamatos fényt ad, olyan gyorsan villogtat). 1/128ig csökkenthető manuálban 1/3onként.
    Újratöltés méréséhez akkukat is kellett töltenem, mert mind a 10db gyenge volt, 1 csíkos kapacitással (4 szegmensben jelzi) tudtam tegnap kicsit próbálgatni. A benne lévő párt a vakuval töltöttem fel micro usb-n próbaképp, 2/3-ig tolta fel (vészmegoldásnak powerbankról megteszi). De az biztos hogy EF20nál gyorsabb (ez már elkelt, úgyhogy konkrét öszehasonlítást nem tudok csinálni).
    Fókuszálni lehet szerintem addig; meg kell nézzem, de iso200/400on használva is elég gyorsan visszatöltött.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák