Új hozzászólás Aktív témák

  • gyorgyi84

    tag

    válasz gab.m #3292 üzenetére

    A fokusz màr teljesen vàllalhato, össze se lehet hasonlitani az x100-l, s teljesen mostoha körülmények között is jol teljesit . Ez volt az amitöl én is a legjobban féltem, de azért még nincs egy D3 szinten !

    Ami inkàbb zavaro dolgok :

    - csak 200-6400 között tudsz raw-ban fényképezni
    - a 1/180 vakuszinkron, bàr 250-ig eltudsz menni, de akkor vàgni 16:9-re

    Az akkut nem akarom emliten,hisz majd 2db tudsz venni 1db nikon akku àràbol, s akkor nem is az EN-EL4 néztem.

    Sokan szidjàk a menügombokat , ami engem nem zavar, mert szinte soha nem hasznàlom :) .... egyszer beállitottam azota csak ,ha kàrtyàt kell formàznom megyek ide. (erre mondjuk jo lenne valami gyorsgomb )
    A " Q" menüben szinte minden ott van.

    Ami nagyon tetszik,h az iso-t szinte azonnal tudod vàltoztatni auto modbol is csak kitekered, s nem kell a menübe bemàszni és kikapcsolni.

    Viszont ha szeretnél 50-140-t akkor javaslom szàmold bele,h szükséged lesz egy battery gripre. Tényleg nagyon jo fogàst biztosit és a + akku elég megnyugtato érzés !

    A gép legnagyobb elönye :
    Gondolom ismerös mikor mész vhova és 3x is rànézel a tatyora,h vigyem vagy ne vigyem. Na ez itt màr nem lesz kérdés :D

    Két hét mulva Pesten leszek pàr napot, ha gondolod irj majd privit s össze futhatunk , kiprobàlhatod.

    Udv

Új hozzászólás Aktív témák