Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz #86322688 #24067 üzenetére

    Az a bizonyos 150e Forinttal olcsóbb váz, az én X-T2 vázam volt, összehasonlítva egy hazai hivatalos Fuji parter akkori 540e Ft-os árával (ami azóta 570e lett) a kinti akkori biztosítással és szállítási díjjal együtt értendő 1158 € árával (amiben még benne volt egy haver objektívje is és ő kifizette a szállítási díj felét) ami forintba átszámolva mostani közép árfolyamon 363e Ft (az akkorit már nem tudom) igen jól látszik a jelentős árkülönbség. Hogy megéri-e ez az egyhetes illetve nekem 8 napos várakozást, az esetleges rizikót, hogy törik vagy elveszik a csomag, amit a biztosítás és a PayPal védelem fedez, mindenki maga döntse el.
    Na és igen, a vázra egy év EU garancia van így is, de ha nem lenne még szvsz még akkor is megéri ez a különbözet, hisz ha elromlik akkor a különbözet legfeljebb elmegy a javítási költségre és azért lássuk be, a fuji cuccokat nem kell lépten nyomon szervízbe hurcolni. Nekem legalábbis eddig szerencsém volt, mert a váz gumi borításán kívül mást nem kellett cseréltetnem még a szervízzel.

Új hozzászólás Aktív témák