Új hozzászólás Aktív témák

  • #86322688

    törölt tag

    válasz 8nemesis8 #24065 üzenetére

    Csak az a gond hogy nem 30%-a különbség sokszor, de persze változó, múlktor valaki 150 ezer forintal olcsóbban vette a Fuji vázat, az azért különbség...de ha a vázat nem is, objektívet biztos onnan rendelek mindig, itthon használtan annyi, főleg a drágább obikat éri meg kintről.....de például Nikont nem lehet már, Pentax nem is volt náluk, de ami nekem kellett eddig az volt.
    És azért valljuk be, akinek még nem forrott ki hogy mit is szeretne, az ad vesz, és ha itthon megveszi, tuti bukás, ha kintről rendeli, még nyer is rajt több év után is, a vázzal kapcsolatban is ez a helyzet.

    Amúgy sokan írták hogy van nemzetközi gari de nem jártam utána, úgy volt korábban hogy rendelek egy Fujit de olcsón hozzájutottam itthon és nem kellett...aztán néztem a 80D-t is, meg a 200D-t rohadt jó áron van de mivel ehhez is olcsón hozzájutottam itthon (70D), így végül nem rendeltem meg én sem, de ha a srác nem enged az árból már rendelem is, utolsó pillanatban aztán találtam egyet, így elmaradt....viszont a használt váz árakkal nagyon el vannak szállva itthon DSLR fronton, a FUJI használt piaci értéke jobb.

    Nem tájékozódnak az emberek, aztán csodálkoznak ha több hónapig hirdetik a Krisztus előtt gyártott cumót, és nincs jelentkező.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák