Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz tacto #19766 üzenetére

    Végig sem néztem, csak belekukkantottam, szerintem az ilyen tesztek nem sokat érnek sajnos :( . Szvsz az igazán nagy különbségek valós és hosszabb használat mellett jönnek elő, pár óra vagy pár nap alatt képtelenség letesztelni melyik jobb. Hogy egy példát mondjak panásként: olyról váltottam panára, az oly néha túltolta a zöldet meg a wb-t elhúzta sárgába, de ezt leszámítva bármilyen fényben helytállt, soha semmi nem hozta zavarba és kis korrekcióval rendben volt. Ehhez képest a pana kis retussal általában hasonlóra gyúrható, de... szürke időben, ősszel amikor minden arany színű, tavasszal amikor minden élénk zöld, meg még néhány szituációban egyszerűen behal és retussal sem tudom helyrehozni. Tehát hiába tesztelném le a kettőt ideális fényekben két virágon meg pár portrén, az kb. semmit nem mondana, sőt még az is lehet, hogy a pana győzne... aztán mikor jön az ősz vagy olyanná válik az időjárás, amit nem szeret, cseszhetem és beledöglök az utómunkába.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák