Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz madgie #15439 üzenetére

    de mazsi, az egyik egy piaci-szerkesztőségi döntés, a másik pedig az én véleményem. légyszi velem vitázz, ha velem vitázol, ne pedig oldalágon próbálj fogást találni rajtam. azzal kapcsolatban, hogy "egy xy interjúban egy sony fejest azt mondta, tehát ez így van" akkor is lehet véleményem, ha a lapcsalád amúgy főzőműsort vezet. ez itt egy fórum, azon belül egy digicam csoport, te pedig velem vitatkozol.

    nem akarom felvenni a kesztyűt ebben a témában, így maradjunk abban, hogy erről a vonalról, mint mindenkor előhúzható aduász érvről, most szokj le. majd írunk digicam teszteket, ha akarunk, annyira mélyeket, amilyeneket akarunk. jópár szempont alapján dől el, hogy így van-e, most például nem. ha pedig kitesszük ezeket az asztalra és azt mondjuk, hogy na ez a tudásunk csúcsa és akkor szar, akkor lehetne azt mondani, amit most mondtál. a mobilaréna butaságáért sem vállalom én a felelősséget, az bogé.

    és egyébként egész pontosan ez volt az első poszt és tudod te, hogy miért írtad:
    "Biztos elfogultak meg nem értjük a finom utalásokat :D"

    téma lezárva.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák