Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz szallasi007 #108085 üzenetére

    Sosem figyeltem a helyesírásomra, ez net ahol nem érdekel nem osztályoznak nem számit bele az életbe.

    "Az oké hogy olcsón akarsz játszani a legtöbb játékkal, de te aki nem vagy PreOrder hanem hónapokkal és/vagy évekkel késöbb olcsón játszol valamivel az azért van mert a "majmok" eltartják a kiadókat.
    Ok->okozat"

    Pont nem köze nincs hozzá. Ezt nem ti okozzátok aki megveszi előrendelve aranyért hanem a pénzéhes kiadó aki miután már a kutya se tudja mi az a játék még kisajtolja belőle az utolsó centet is.

    "Szerintem Mr.Steam-nek kellene erőltetnie a Demókat megint" A steamnek továbbra sincs köze se az árakhoz se ehhez. Ez csak egy áruház.

    + nem tudom ki hogy van vele (nyilván én magamat látom tudom mi van) de ha lenne 5 milliárd dollárom én akkor se vennék pre order semmit. A pénzpazarlásnak sok más mondja van nem ebbe a fertő játékiparba tenném.... Így is melo miatt elég jól el vagyok eresztve mégse veszek semmi drága game-et,mert nem érdemlik meg + egyszer ugyis minden lesz 5$ vagy alatta és bundleba (kivétel Codok)

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák