Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli-bácsi

    senior tag

    válasz ZozzV6 #55048 üzenetére

    Pont ezekre gondoltam én is. :C Ráadásul most elmélkedtek azon, hogy milyen csalóka hogy ráírják a sok lument, amit csak 1-2 percig tud és ez milyen átb@szás. Erre fel ha egy nagy gyártó csinálja ugyanezt 3x áron, akkor már minden rendben van. :DDD

  • ace22

    tag

    válasz ZozzV6 #55048 üzenetére

    Nekem onnantól múlt el a "kell nekem is egy" érzés, hogy speciális (és feltehetően drága) akku kell bele. Ha pótakkut nem is lehet minden sarki boltban venni, azért fontos, hogy aránylag könnyen be lehessen szerezni.

    A lámpa maga is messze túlárazott, gomb körüli visszajelzés ide vagy oda - ennél sokkal olcsóbban LCD-s kijelzőset is mérnek (Astrolux MH10).

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz ZozzV6 #55048 üzenetére

    Convoynál rossz a 2 perc turbó de ennél jó?
    Convoy S11 36%-al nehezebb, 33% alacsonyabb a fényárama, de mégis ugyan így visszalép, és csak egyszer, többet nem kapcsolsz turbót. Ha közepes fokozatban járatod akkor meg csak egy villanás a turbó. Az S21A-t nem ismerem, de feltételezem ugyan ezt tudja, csak még könnyebb, tehát még hamarabb melegszik.

    S21A-ba bem minden 21700 jó ami baj de itt nem baj?
    Ezt ki írta? Te írtad, hogy baj, hogy nem megy bele az S21A-ba, én nem írtam ilyet.
    Nekem csak ez az egy basen 21700 akku van itthon. Mivel az olight fólia alatt gyári fóliában (!!!) ott az LG ipari cella nagy esély van arra, hogy bármelyik ipari cellával megy. Ez ecigi akku, ez tuti nem megy bele.

    Az akku nem tölthető semmi másba, csak más olight lámpákkal kompatibilis, túl is van árazva és még ennek is örülnöm kéne?
    Ezt sehol nem írtam.
    Ezt írtam: "Sajnos a speciális kialakítása miatt egyik itthoni töltőbe sem tudtam betenni..."; "Tölteni persze csak ezt az akkumulátort lehet a lámpában, az itthon lévő Basen 21700-as akku majd 22 mm-es vastagságával be sem fért a testbe. Ez sokaknak hátrányként jelentkezhet, viszont úgy gondolom, hogy aki megveszi ezt a lámpát annak nem jelent gondot jó pár év múltán egy ilyen speciális akku beszerzése az ipari celláknál jóval magasabb áron."
    Szerintem leírtam a véleményem, benne van minden. Aki bemegy majd 50e-ért lámpát venni a boltba, annak szerintem gond az, hogy nem megy a 3000Ft-os ipari cellával, meg fogja venni 3x áron a pótakkut hozzá.

    Nincs moon?
    "...a holdfény fokozat is lehetne tényleg holdfény, mert ez az 5 lumen már éjjel lakáson belül zavaróan sok." Ezt elrontották egyértelműen. Én napok óta használom ezt a holdfény módot fejjel lefelé fordított lámpával, így minimális fény szűrődik ki alóla, ez mentségére kell szóljon.

    3200 lumen tir optikával simán lehet gyújtogatni és egy szimpla 2 másodperces gombnyomással feloldódik? Ezt se tenném a táskámba.
    Minden lámpát a zsebemben hordok. Kontaktlencse doboza, zsepi, nózi, ilyen kis fittyfenék mellett van a zsebemben a tesztlámpa, mindegyik. Elég sokat volt velem nem csak EDC lámpának napi 10-12 órákat, hanem hétvégén is gyereknapon, városnézésen, választáson, játszótéren, kalandparkban amik így hirtelen eszembe jutottak. Soha nem zártam le és egyszer sem volt véletlen bekapcsolás. Ugyan ezen a próbán volt, hogy reverse clicky kapcsolós lámpák is buktak, mert bekapcsolódtak. Ettől függetlenül lehetne bonyolultabb valóban az oldása, mondjuk hosszú-kattint-hosszú nyomás, ezzel valóban 0,1% alá lehetne a véletlen bekapcsolást szorítani. Ettől független elég megbízhatónak tűnik, az S2R sem kapcsolt be nálam egyszer sem, az még hozzáférhetőbb gombbal rendelkezik.

    Ettől független fenntartom, hogy ez egy igen jó lámpa, bőven veri nálam az MH23-at és az M1-est is a fénye és képességei alapján. Egy hibát hagytam ki amit tapasztaltam, valahová majd befűzöm a cikkbe: elgurul.
    Drága-e? Az hát, még -10% árral is bőven sokunk anyagi lehetősége felett van, de akik eddig látták, fogták, nyomkodták csak kamilláztak, hogy ez milyen ...jó cucc. 5 darabot kaptak a bemutató előtti napon, 1 héten belül elkelt másik 4 darab. Biztosan megvan a felvevő rétege ennek a kategóriának is, és szinte teljesen biztos vagyok abban is, hogy ezek az emberek nem fórumoznak.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák