Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rebourne

    aktív tag

    válasz proci985 #44711 üzenetére

    Kb. 3.5 millió a valós dps-em szóló elit ellen Rapid Fire-val, de előtte az addokat kb. egy perc leszedni Lightning Bolt stunlock-kal. Skill csere van utánuk városban :) Lehet vannak jobb skillek is, de így mehetek full dps passzívokkal (Archery+Cull the Weak+Steady Aim). Egy Sarkoth kör, kereséssel együtt megvan 5-6 perc alatt némi gyakorlás után. Nem is halok már közben. A zombi (Ebenezer Samuel) az teljesen más mese, ott ki kell nyírni előtte kb 30db 100 milliós normál zombit... legalább 10 perc. De mivel nincs spec képessége és nagyon lassú, full glasscannonban (kb 5 milliót tudok kihozni) mehet amikor már maga van.

    Nyilván nem éri meg csinálni, de nem ismerek jobb legendary farmot PTR-en. Főleg azért csináltam, hogy teszteljem, amit eddig megfigyeltem: az eliteknek sokkal erősebb a legendary drop esélye. Konkrétan a Torment bónusz legendary esélyére voltam kíváncsi, hogy érezhető-e 6-on (1-en nem volt, ott is csináltam elit runt, de nem esett leg). Eddig biztató a statisztika, de még egy pár órát elszórakozok majd vele. Előtte átlag kétóránként esett legendary, ez meg begyakorlással együtt is kevesebb, mint egy óra volt cucconként...

    Lepedő az eddigi 60-as legendarykról. A Skull Grasp és a Nats cloak esett Sarkothból. Johan és Hollow Whispers rajta van a Templaron. A többi közül csak a Warzechian Bracert használom amikor Normal-on rohanok keresztül. A Haunt of Vaxo-t próbáltam kombózni a Wyrdward-dal, de a DH klón nem érdekes. WKL lightning Monkon inkább, de az meg nincs gearelve.

    (#44712) Vistaboy: Ezt írd meg a hivatalos fórumra is, hogy lássa a Blizzard, messze nem tökéletes még, amit elképzelt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák