Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • satomee

    senior tag

    válasz Genius007 #984 üzenetére

    Hát nem azért,de szerintem ilyen ''kolbászos'' net-el ne nagyon akarj dedikáltat indítani,örülj hogy tudsz játszani!:DDD
    Elő példa vagy arra,mit kellett volna támogatni a sulineten kiszórt milliárdokból...:U

    ...villámcsapás keltette indukciós hatás...

  • moongoose

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Genius007 #984 üzenetére

    Jah és még mielött megkérdeznétek melyik f0$ falu ez ahol nincs ADSL..
    Nem vagy egyedül...
    Érdemes végig ovasni tanulságos
    Nálunk ugyan van adsl lehetőség,de csak elméletben.
    Megkérdem a nagyrabecsült t-hánylányt, hogy ugyanmá' be lehet e spagózni az adsl-t hozzám.
    Telszám, utca, házszám...
    be persze feleli..
    Megköszönöm és már poroztam is az externethez, hogy fasza az adsl bekötés, mert a néni a vonal másik végéről ezt mondta.
    Egyébként az árulás az egészben, hogy a honlapjukon frankón ki lehet választani a települést és utca, házszám, telszám után már löki is eléd, hogy itt aztán lesz ADSL de rögtön..
    1 hónap várakozás...ugye sokan kérik a bekötéseket, már tele volt a f@szom a t-hányással, mivel ők jeleznek vissza az externetnek, - oké mehet a buli!
    Erre közli az externetes srác, hogy elutasították a kérelmem, mivel nem lehet bekötni...
    :O :W
    Mondom a kurv@ anyját annak a szemét T-nek, akkor mi a ..csáért mondták ,hogy mehet a bekötés...
    Újra telefon a T-onlinehoz...
    - Igén én voltam az a barom aki kért, de nem kapott ADSL-t..csókolom...
    - Jahh igen sajnos a műszakis kollegák mondták, hogy ide nem köthető be a net...
    - És miért nem amikor azt mondta múltkor, hogy igen?
    - mert nincs meg a...itt valami gagyogás után kapcsolta a műszakis kollegát.
    hát ilyenkor már szépeket gondoltam róluk...
    - szép napot
    - szintén -mondom
    - a gond az ADSL-el, hogy nincs kapacítás, mivel valójában egy fizikai vonal van csak és arra vagyunk ráhangolva 6-an.
    - thx mondom, akkor miért nem lehet levenni a honlapról, vagy odaírni, hogy sajna csak egy fizikai szálra tudnak ADSL-t kötni.
    - levenni nem veszik le...
    - thx..és elküldtem melegebb éghajlatra.
    Igaz essen bele más is aztán szívjon 1 hónapot a semmiért.
    Ezek után áldottam az eszem, hogy határozatlan időre mondtam fel a netem a rádiós céggel.
    Így pirosló arccal írtam egy hónap elteltével, hogy kérném továbbra is a szolgáltatást.

    A tanulság..ne higyj a T-online-nak, még akkor sem ha kérdezni akarnak.


    Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

  • bana'n

    tag

    válasz Genius007 #984 üzenetére

    Akkor nem megoldható :)
    Szvsz rádiós nettel senki se álljaon neki DS-t futtatni, mert olyan lossos lesz mint az áááállat.

    Kicsoda, één?

Új hozzászólás Aktív témák