Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz Joshi #496 üzenetére

    Jó szándék vezérelt.... ha nincsenek, tulajdonképpen a logitech is érthető, sokan úgy szereztek jó áron kormányt, sokszor sajnos úgy, hogy a régi kormányokkal nem volt hiba, csak valamit beböffentettek és máris kapták a kedvezményt vagy a kupont. Én személyszerint visszakértem volna mindig a régi korményt, ha újat küldök. Kupon más tészta.

    KaraDani: Thrustmaster még léphet, mert 270-és kormányai vannak javarészt, amik nagyon jó szíjhajtásúak szinte egytől-egyig. Nekem RGT-m volt tőlük, nagyon innovatív cég, a kormányon lévő tengelyek nagyon tetszettek, mert ha úgy volt nem kellett a pedált az íróasztal alá tenni meg kötögetni, mivel 270 fokot fordult csak mindig el lehetett érni őket és szépen lehetett adagolni. 1080 fokos kormányuk meg ugye horror áron fut, nincs hozzá H, se semmilyen váltó csak pillangó, igaz van hozzá jó kis F1 kormány replika, kitűnő alany HUD-ok beépítésére.

    Ez a hirdetés akár még élhet is.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák