Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz gianni85 #114582 üzenetére

    1 hónap alatt tuti nem fogod végig vinni hacsak nem napi 10 órat tolod hétfőtől vasárnapig 😀
    Nekem 130 óram van benne és 77%-os a total progressom. Még vagy 15 óra van a main questből pedig elkapkodtam az utolsó 20 órát mert pár napja kezdtem a 3 hetes nyaralasom és a végére akartam érni előtte de nem sikerült.
    Ha mindent meg akarsz csinalni a játékban akkor kb 200 órara számíthatsz minimum. Van 22 terület egyenként kb 40-60 küldetéssel, felefedezni való dologgal. Borzalmasan repetitív a játék, a legunalmasabb a 3 "újkori" AC közül szerintem (orogins,odyssey,valhalla).
    A 22 területen 3 fajta feladatot lehet a főküldin kívül csinálni. Wealth, mysteries, artifacts. Ezek ugyan azok minden egyes területen, tehát 22x3 fajta feladat amik nüansznyi különbségekkel ugyan azok. Ilyen blődségek mint levegőben szálló papírok kergetése, hallucinaciót okozó gombázás, npc-k segítése (ugyan olyan unalmas feladatokkal). Ha játszottál az odysseyvel akkor a valhalla tuti csalódás lesz. Ha nem vagy megrögzött AC rajongó szerintem nyugodtan kihagyhatod ezt a részt mert hatalmas időpocsékolás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák