Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danee303

    újonc

    Sziasztok Xbox fanok!
    Már régebb óta olvasgatom a fórumot és az eddigiek alapján én is rendeltem egy xbox one-t magamnak Ps3ról váltottam rá főleg Tomb Raider miatt a legnyomósabb ok ez volt. Azt szeretném kérdezni hogy ha szerintetek most váltottam Boxra így a kiadástól számított 3 év elteltével és ha esetleg felröppent pletyka szerint jönne egy Xbox Next teszem azt mint pl: pletyka szinten a PS4K PS4.5 nevezzük ahogy szeretnénk is jön. Akkor vajon szerintetek nem lépi meg azt az MS amit az Xbox Classicnál hogy amint kijött a 360 jobb hardver minden, egyből úgy mondd a süllyesztőbe tette a Classicot illetve elhanyagolta rá a játékokat? Csak annyi lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek erről? Kb 3 évben gondolkodtam a ONE-al innentől számítva nyilván, addig szeretném használni és szerintetek addig is illetve azután is jönnek majd rá játékok? Csak mert a 360ból ki indulva azért ki jött 2005 vagy 2006-ban nem is tudom már és egészen csak nem idáig jöttek rá játékok most már nyilván csak sport meg indie max. Meg hát ahogy haladunk a korral már nem számolok ilyen 10 éves ciklusokat egy konzollal de mi véleményetek erről? Mert érdekelne a ti szemszögetekből is. :))
    Üdv: Egy zöldfülű Xboxos társatok :DD

Új hozzászólás Aktív témák