Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz l.skywalker #198906 üzenetére

    Direkt körbejártam a témát ... több helyen, fórumon, konzolvilágnál is, több embernél is feltettem a 20 Ft -s kérdést.

    "Van olyan game, ami X - n megy, de S - n akad ?"
    A válasz többnyire ugyanaz volt, a lényeg:
    "Nincs ! Az X előnye, hogy gyorsabban tölt be, és 4k tv - n szebb, mint az S"

    Sima tv van, így a fentiekből kiindulva döntöttem az Xbox S mellett ... de azért erre nem gondoltam ... most akkor mi van azzal a résszel, amit talán pont Te mutattál, hogy X360 - ra a One megjelenése után még 10 év múlva is jött ki játék ... erre már most olyan jön, hogy akad ????
    mi lesz 1 év múlva ?
    Tudom vegyem meg az újat, ... nem fog menni ... :((

    Nekem , az én bukszámhoz mérten az X többe kerül, mint egy vga, ugyanis 55k max 60k - ban gondolkodtam VGA terén ... nekem már az is upgrade lett volna

    Tudom senkint nem érdekel - egyéni probléma - de nekem ez is nagy összeg volt ez a 42k ... örültem, mint egy taknyos gyerek, mert előtte 1 hónappal, még 70k volt ez a gép.

    Na mindegy, így jártam ... most akkor miket nézegessek egyáltalán ha lesz most ms store leárazás ... ami akadt/akadna a pc - men, de ezen nem fog akadni ... még leírni is fáj komolyan mondom :O :o

    wesder
    Hát nem kicsit vagyok most magam alatt ... :(((

    Madoc
    köszönöm a linket, otthon megnézem, melóba nem jön be az oldal

Új hozzászólás Aktív témák