Új hozzászólás Aktív témák

  • Buster17

    addikt

    Amit a [gamestar] ír az nekem felháborító és lenéző és direkt hordják le. Nem vagyok fanboy meg meg nem is védeni akarom, de tisztáznék valamit, hogy én mit gondolok róla.

    1. Nekem tetszik és a 360se különb és csak írigyek, mert sony gépét nem látták.
    2. Kontrolerra hova még gomb meg a tökéletesen mit kell módosítani? ;]
    3. Sony terén se lesz jobb a helyzet szóval kapufa.
    4. Eddig sem használtam s most sem fogom.
    5. Befelé kell fordítani és nem lát, de biztos lehet kinect nélkül is venni, de ha mégsem akkor mindig is szerettem volna egy kinectet.
    6. Ha kinecktel ennyi az àr akkor nem sok hiszen a 360 se volt olcsóbb megjelenéskor.
    7. Az ami igaz sajnos és hiányzik, de ha PS játékkal szeretnék játszani (gondolok mint exkluzivra) akkor PS-t veszek és nem csodálkozok, hogy miért nem indul el. :U
    8. Ha elromlik gáz, de legalább nem 4 meg 250 gb-ot kapunk és az is kárpótól, hogy lehet majd bővíteni.
    9. Na ezt nem vágom.
    10. Most ebbe is belekötni? Érdekes név az biztos, de lehet marketing fogás is, mert aki eddig nem hallott az xboxról akkor azt hiszi, hogy ez az első.
    -Hé, Pista. Láttad az xbox eggyet? Aha nagyon jó és jobb is a grafikája mint a ps egynek.
    Na ez egy kicsit gyenge volt de azért értitek mire gondolok, nem?!

Új hozzászólás Aktív témák