Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz Wesder #164334 üzenetére

    Tanultak ahogy anno a SONY a PS3 hibáiból.

    Figyelj, Ninja Theory a vásárlást követően elmondta, hogy Phil felhívta őket, megmondták hogy ha nem szólnak bele a kreatív dolgokba oké. MS belement. Már az első héten 100 főre emelték a csapatot 15-20 ról. Plusz egyből épült az új irodájuk.

    Obsidian szintén elmondta, hogy saját feltételekkel csatlakoztak és ne féljenek a rajongóik.

    Construction of the new Ninja Theory HQ in Cambridge is well under way! 🛠

    Én mostanában mindig azt mondom ha valaki kételkedik, hogy nézze meg a 2013-as Xbox One startot és most egy One S & X gépet. Csak a gép és a körülötte lévő felfogás mennyit változott. A másik gyártónál nem volt ekkora változás és új dolgok bevezetése. A piaci helyzet szülte ezeket, de ezekből mi játékosok csak nyerünk.

    Nem vagyok hülye, és tudom láttam ahogy az MS beszántott studiókat, ahogy már mást nagyobb kiadó is tett ilyet. Ettől függetlenül a TURN10 10 éve folyamatosan szarja a minőségi címeket, Epicből megmaradt csapat a Gears-t tolja , 343 Industries is ügyes és nincsenek baszogatva ahogy a RARE sem.

    Pénzből beszél, biztos vagyok benne, hogy az MS sem azért invesztál bele ezekbe az irodákba, hogy utána bezárja.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák