Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz Alexios #123253 üzenetére

    Mindig elgondolkozok, hogy amikor szóba kerül az exkluzivitás, akkor kiben milyen dolgok zajlanak le?

    1. Ha van egy konzol exkluzív játék, az valakit zavar, mert érdekli de emiatt nem akar még egy konzolt venni?
    2. Örül neki, mert pont olyan konzolja van neki és játszhat vele/oda dörgölheti mások orra alá?
    3. Nem érdekli?

    Én személy szerint nem azért játszok, mert Xbox vagy Playstation vér folyik az ereimben, hanem azért mert élvezem. Ha nem Xboxom lenne hanem PS-em azon is élvezném.

    És érdekel minden platform minden játéka amíg ki nem próbáltam, utána lehet, hogy azt fogom mondani, hogy viszlát.

    Azt viszont az én gondolkodásmódomból és életvitelemből kiindulva nem tudom elképzelni, hogy konzol vásárlás előtt az legyen a döntő érv az egyik mellett, hogy melyiken mennyi exkluzív tartalom van, lévén ez még PS esetében is az elérhető játékok maximum 6%-a....

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák