Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoleee83

    addikt

    válasz l.skywalker #109310 üzenetére

    "Mind különböző céllal vagyunk itt, mindenki véleménye elfogadható ha megfelelő empátiával állunk hozzá."
    Na ez itt a lényeg, tolerálom mindenki véleményét, csak kultúráltan legyen megfogalmazva!

    20 év pc után idén februárban vettem meg az első konzolomat egy One S-t, iszonyatosan jó gép/jól is néz ki, kényelmes a kontroller hamar hozzászoktam mindenhez, végigjátszottam 14 játékot, viszont az E3/Gamescom M$ játékfelhozatala nálam kicsapta a biztosítékot, most komolyan Minecraft és Forza?.
    Egyszerűen nem értem hogy egy ekkora cég, ekkora forrássokkal hogy nem tud húzócímeket gyártani, ha csak dobtak volna 2-3 évvel ezelőtt pár stúdiónak egy kis pénzt már lennie kéne 3-4 komolyabb címnek.
    Jelenleg az állam keresem a Quantum Break játék alatt, nagyon jó, de mi történt azóta?
    Mivel leginkább multiplatform játékokkal játszom (nem érdekel se a Forza, se a Halo, se a GoW) így tulajdonképp mindegy lett volna melyik konzol, ezt választottam mert ez volt a szimpatikusabb, de gondolkodom hogy mi legyen vele mert nem nem akarok 2 konzolt otthonra, viszont beleöltem nem kevés pénzt a digitális játékokba, és az akciók is nagyon-nagyon korrektek. :K

    Ez is csak egy vélemény. :)

    [ Szerkesztve ]

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Új hozzászólás Aktív témák