Új hozzászólás Aktív témák

  • Trabecan

    tag

    Sziasztok ! A múltkor nem sikerült letöltenem a Lego-s Xbox live gold ingyen játékot. Most megint ugyanott tartok, hogy a Bayonetta játékot sem tudom letölteni :( Xbox Live előfizetésem még 2017 aug. 10-ig él. Miért nem tudom letölteni ? Egyszerűen a magyar Microsoft oldalról átdob az angol Microsoft oldalra és kéri : "You have no valid payment options on file. Change payment options" Holott már vásároltam az adott bankkártyámmal a Cdkeys-ről is, sőt az Xbox One S gépemről is, ahol az ár ki volt írva és nem a See Price-al néztem szembe. ( Mint a Legos cuccnál is) Szóval bedob az amcsi oldalra, ahol a Billing Contact Information fogad : itt ugye ki kell(ene) tölteni a dolgokat, de magyart véletlenül sem lehet megadni. Alabama a kezdő és Wayoming az utolsó város. Így egyszerűen az ingyenes goldos "See Price" játékokat nem tudom letölteni :( Lehet, hogy valami egyszerű a megoldás, de nem jövök rá...ha tudtok segítsetek : köszi ! Még arra gondoltam, hogy fake címet kéne megadnom az amcsi oldalon, viszont a bankkártya dolgoknak meg valósnak kéne lennie ? Tanácstalan vagyok...Miért nem lehet a magyar microsoft oldalról letölteni a goldos játékot egy kattintással, amikor is látja, hogy van még élő goldom ??? Be vagyok jelentkezve és amikor átdob az amcsi oldalra, ott is látom, hogy felismerte az accountomat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák