Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    Na sziasztok kaptam ma egy ilyet a livetól. A screenshot ami ami miatt kaptam az egy Vice City-s kép volt ami kicsit erőszakos volt. Windows 10-röl töltöttem fel. ki akarta,m próbálni, hogy hogyan működik ez az egész rendszer itt Windowson. Nos ugy néz ki az az egy kép túl erőszakoskodik bizonyult a többi közül (átmentem egy két emberen és kicsit piros lett utánam a föld). De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem írnak lejárati időről.

    Az enforcment.xbox.com oldalon azt írja, hogy aktív felfüggesztésem van ha rákattintok akkor ez jön be:

    Magyar oldalon csak annyi van, de nem tudok rákattintani

    A hírnév/reprutation ablakra rá se tudok kattintani, de a linkje bejön. ott minden rendben. Xbox App-ban azóta is bent vagyok partiban. A profilomba is be tudok jelentkezni (meg még ismerősöm is most tette meg a saját Xbox-án).

    Ez most akkor csak egy figyelmeztetés, vagy mi ilyenkor? Még soha nem volt gondom (max üzeneteket kaptam, hogy köszi a jelentést).

    Amúgy amikor megjött és rákattintottam akkor kiirt valamit, hogy 3-ig van ez. De aztán az nem jött elő.

    A supportot is megkeresném, de azt a hivatalos leírásban írják, hogy nem tud segíteni

    Na most raktam fel egy screenshot-ot és gond nélkül felmenet de ez a kiírás akkor is zavar:

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák