Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mlnr To'm

    tag

    válasz Rick4 #1741 üzenetére

    Nagrás kártyám van az nem rakható át, a UPC ad csere kártyát ha kérem?

  • NagyDave

    tag

    válasz Rick4 #1741 üzenetére

    Értem. Én elfogadom a véleményedet, főleg, ha tovább olvasom, amit írtál. Az a helyzet, hogy én is néztem más beltériket. Te milyet használsz? És az mennyi lenne? Mert hát én viszonylag drágáért láttam. Így, hogy más beltérid van, nem pedig UPC-s, így elhiszem, hogy nincs problémát. Engem is legjobban egyébként a discovery műsorinfója zavar, meg néha nem valami jó a képminősége, de akkor ez ezek szerint a beltéri miatt van. Én nem olyan rég láttam digit, akkor nagyon jó volt. De hallottam, volt nemrég egyik alkalommal ott is mákos meg rossz a kép és pont akkor volt nálunk is rossz a UPC-nél. Régebben tuti, hogy szarabb volt a digi, szerintem javult, csak ott is dobálják ki a csatikat. De ismeretterjesztőkért, digisportokért megérheti. Ezen kívül a UPC még kipakolt egy pár zenecsatit, már nincs benne a csatornakiosztásban sem az oldalukon. Nekem eleinte úgy emlékszem, hogy a 1Music Channel-nek a magyar verziója ment UPC-n az átállás óta, de egy ideje román és már nincs is benne a csomagban, biztosan szabadon fogható. Ez a digin magyar verzióban van fent. De ez semmit nem tesz, nem nagyon izgat, csak nem tájékoztattak sehol, hogy egy pár zenecsati kikerül [Musiq1, 1Music Channel] a csomagból. Egyébként mikor régebben kivették a BBC Prime-t és a Zone Club-ot [még Astra-s időkben], úgy tudom, arról sem tájékoztattak. De ennyi panasz akkor sem volt.

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák