Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz HUN]Repa #7646 üzenetére

    "- Végül még egy dologra térjünk ki, mert leendő jogász kommentelő nem vette számításba azt az esetet amikor a termék jóváírásra kerül, de nincs készleten. Ebben az esetben álláspontunk szerint az üzlet nem kötelezhető a termék magasabb áron történő beszerezésére."

    Ha nincs raktárkészlet, akkor mit értesz készleten?
    Akkor szerinted az teljesen normális, hogy veszek egy árut 10ezerért, majd az tönkremegy, és később ha annak felmegy az ára, akkor ki kell fizetnem a különbözetet az akkori, és aközött az ár között, amikor megvettem? Ebolt is felismerte, hogy ez abszurd, és küldött nekem cserét, attól függetlenül hogy jelenleg nem volt náluk raktárkészleten, viszont rendelhető volt. És ez így normális.

    Vegyük azt az esetet, amikor a vinyóknak horribilisen felment az ára, és nekem van egy korábbi olcsóbb vinyóm, ami tönkrement. Mi közöm van az árvizekhez, miért velem kéne megfizettetni annak különbözetét, amikor az én hibámon kívül megy tönkre a vinyóm? És itt nem is nyerészkedésről van szó, nem arról van szó, hogy egy régi drágább cucc kifizetését kérem, hogy abból egy új, sokkal jobbat vegyek, itt azt és arra kérem cserélni, amit az adásvétel során megvettem.

    Revolut (7000 Ft azonnal) Curve (1% visszatérítés 30 napig mindenre)

Új hozzászólás Aktív témák