Új hozzászólás Aktív témák

  • DLDKox

    aktív tag

    Hi !

    Szerintem nyugodtan vehetsz Suzukit.
    Nekem a 2. céges Suzukim van az első egy Swift volt 80.000 km-t mentem vele és soha semmi problémám nem volt. Most egy Wagon R+ van. Megmondom őszintén először énis nagyon féltem tőle de már nagyon megszerettem a kis kocsit.
    Rengeteg ráncfelvaráson esett át a kocsi és csak úgy megsúgom, hogy töréstesztekben mostmár a legjobbak között van van benne légszák és oldalvédelem is. Nagyon jó futóműve van, rendkívül jó a féke igaz 150-160 körül már a szél dobálja kicsit a magassága miatt, de ennek ellenére stabil kocsi.
    Valamint a Suzki motorok nagyon jól teljesítenek (várrosban nincs ellenfelem mindenkit legyorsulok). Kényelmsek az üllések a hátulja tényleg jól variállható igaz nekem csak a mélyláda kapott ott helyet. Talán negatívumként a váltót említeném ami nem túl precíz, meg hogy alattam sokat eszik, de ez a nehéz lábamnak köszönhető.
    Ebben mostmár 30.000 km van de még nem kellett semmit sem ráköltenem. Valamint nagyon olcsó az alkatrész.
    Nyugodtan megveheted családi kocsinak jobbat ennyi pénzért nem fogsz talállni.

    Bye.

Új hozzászólás Aktív témák