Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Betonkakika

    csendes újonc

    válasz Gery D. #3502 üzenetére

    Értem, de hogyan lehet kibírni azt a borzasztó google fordítást amivel megvan áldva?
    Hiába tudok angolul, valamikor értelmetlen zagyvaságot gagyognak küldetésekért aminek az eredménye (0 térképes jelöléssel) az, hogy megtelik a PDA-m vagy 30+ küldetéssel és sokhoz még leírás sincs.
    Szóval vagy ignorálom a küldetést és lehet nem unlockolok más küldetést, vagy megpróbálom kibogarászni hogyan tudom megtalálni azt a félig elmagyarázott tárgyat a semmi közepén.
    Magával a questekkel még AKKORA probléma nem lenne, csak jelölnék meg hova kell menni, és pontosan mi a teendő. Mert lehetetlen fejben tartani a falu nagyságnyi feladatokat.

    Nem beszélve a golyószivacs ellenfelekről... főleg a zombik amik valamiért rendkívül bírják a sörétet a fejbe.
    Egy idő után már letojtam az 5millió mutánst ami hajkurászott a map-on.
    Ezek is csak az "új" mutánsok voltak, mert a simák azok egy fejlövések általában.
    Tudom, hogy vannak speciális granyók de azok közül is csak a little crow aminek értelme van.
    Én inkább szitává lőnék egy hordát minthogy eldobok egy gránátot majd FPS lagg után minden megdöglik tőle.

Új hozzászólás Aktív témák