Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Aarpok #589 üzenetére

    Igen, éppen erre gyúrtam, hogy kiderítsem, honnan indul el. Le Harve szál pedig az Informátortól. Amikor beszélünk Voronin-nal Fang gyilkosáról, elküld, hogy nyomozzak. Aztán most véletlenül beszéltem Snitch-el a Bar-ban és láttam, hogy van neki aktív párbeszéd. Ő tőle indul. Aztán Freeman fog Le Harve-hoz küldeni. Kicsit bonyolult. :)

    Update: Azt nem tudom, Voronin mit is mond pontosan, de az Informátorral beszélve azt mondjuk neki, hogy Voronin küldött. Ezt a szövegrészt majd át kell néznem, említi-e Voronin egyáltalán.

    Update2: Közben megtaláltam. Valóban említi Snitch-et.Ez elkerülte a figyelmem.
    Nos, köszönöm a segítséget! Cserébe elmondom, amit tudok. Ismered azt az embert, akit egyszerűen csak Informátorként ismernek? Ő az egyik saját emberem, kapcsolatban áll a zsoldosokkal. Úgy látszik, van vita arról, hogy Fang együttműködött a zsoldosokkal időnként bizonyos kényes ügyletekben. Ha ez valóban igaz, akkor az Informátor minden bizonnyal tudja. Ez minden, amit tudok mondani ebben a pillanatban Megjelölt. Sok szerencsét!

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák