Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Nos, elértem a NS-ban is arra a pontra, ahol a Soupot kénytelen voltam abbahagyni Cat hibája miatt. Az a helyzet, hogy mindkét játékban Cat az a kulcsszereplő, akinél egy idő után összefutnak a szálak. Hülye feladatai vannak a gyógyszereivel, meg a monolitos paranoiájával, viszont bármilyen sorrendben is csinálod a többi feladatot, a végén úgyis nála kötsz ki és nélküle nem tudsz tovább haladni. Én most mindkét játékban azt a két szerencsétlen ürgét kell kimentsem Agropromban a monolitosok kezéből, Cat felkérésére. Ez az a küszöb, ahol csak egy pont marad a továbbjutásra. A Soup ugye itt stagnál nálam, mert Cat nem méltóztatott megjelenni a Bárban. A Solyankában minden rendben van ezidáig, úgyhogy tovább tudok haladni. És ez az a terület már, ahol csak egyszer jártam a 3-as Soupban. A többi verzióban sose jutottam el idáig, vagy ennél tovább. Pedig legalább 5x futottam neki már a Soupnak :K

    A NS-ban, aki ebben jár, az kösse fel a gatyát az erőműnél és pakoljon fel lőszerből amennyit csak elbír. A legdrágább mesterlövészpuskát vigye magával sok-sok tölténnyel. A qurva életbe, hogy megszívattak ott a terminátorok, vagy mi a jó ég az a sok exós ürge ott :Y

    Kicsit meginogott stabilitásában ez a játék is a Raktáraknál. Került egy hibás fegyver, a G36 C "Commando", ami ha nálad van, vagy valamelyik árus leltárában, akkor nem enged át Radarra valami erre a fegyverre hivatkozó vertex hibaüzenettel. Én úgy oldottam meg a problémát, hogy eldobtam ezt a fegyvert a helyett, hogy eladtam volna. Ekkor tovább engedett. Remélem később nem kavar be újra. Azt észrevettem, hogy ha használják ezt a fegyvert, akkor nincs baj, csak ha a zsákban van.
    Pripjátyban volt még vagy 2 crash, de ez már megszokott a Stalkerekben.

Új hozzászólás Aktív témák