Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #1677 üzenetére

    Én a hármassal végigvittem a játékot egyszer :), de többet azóta se jutottam a Perzselőnél tovább az új javításokkal. A javítások nem nagyon vannak hatással a már megtörtént, vagy elkezdett dolgokra. Ezért ajánlják létrehozni először allsave-t, hogy a pályák az új rendszer szerint alakuljanak ki (szerintem ez hülyeség, és semmi értelme, még egyik modder csoporttól se hallottam ilyet - OGSE, Solyanka...), és a játék további része a szerint haladjon. De ha újat kezdesz, az teljesen más felállást eredményez. Pld. mondjuk ha Sido halhatatlan volt korábban, és az új frissítéssel halhatóvá teszik, akkor vagy a régi mentésből örökli a halhatatlanságot és ez bekavar az új rendszerbe, vagy halható lesz és anomáliák, bugok alakulnak ki a korábbi feladatokra nézve. És ilyenre nem egy példa van a frissítésekben és ezért kellene mindig úgy tesztelni valamit, hogy új játékot kezdünk. ez nem is tesztelés, hanem összevissza kamatyolás. A tesztelés úgy folyik, hogy van egy zárt csoport, mindenki teszi azt, amit a szerző mond, és addig nem teszik publikussá a dolgot, amíg az legalább nem befejezhető. Mi így csináltuk a Thiefben és tökéletesen működik máig is. De ebből a Soupból, így nem lesz soha semmi, meglátjátok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák