Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Imi1981 #2915 üzenetére

    Az Android verzió váltás , nem lett gördülékeny , nálam a rendszer alkalmazások egy része letérdelt, és csak a tiszta telepítés után lett fc mentes a telefon . A duppla kopp működik miui.eu romon poco-n és nova-n egyaránt, a gesztus vezérlés viszont nem. Valószínűleg miui gond, kellő optimalizálás ,jogosultság hiánya ,esetleg beleszól a miui+a11 közös működése. Pár alkalmazásnak a frissítés miatt búcsút kellet intenem , mert A11 alatt mar vagy el sem indul , vagy hibásan működik . (de ez az en saram , mert öskövület alkalmazást/okat használtam , mivel a régiek bar kevesebb funkcióval rendelkeznek kint az utódok , de stabilabb ,gyorsabb a működésük . RIP
    C6 fejeket nem használom, nem passzol a w10m felülethez , ami kiakaszt , hogy az alkalmazásoknál egyesével kell kikapcsolni a lebegő értesítést ,képernyő zár értesítést . Az üzemidõt kb ugyanannyinak érzem 2 nap használat után .

    mizoli
    Deep flash kábellel se lehet ki hozni fastboot bootloopból ? Azt házilag is tudsz készíteni .

    Attesz42
    Elvileg nem volna szabad, nem kellene hogy update után , fr-re legyen szükség . Anno se a mi4c se a mi mix2-nél nem okozott gondot az android verzió váltás .
    Belefér azzal nincs gond, de nem felemelő érzés nulláról beállítani ,telepíteni,belakni a rendszert rendszert . (ilyen téren biztosra mentem mert biztonsági mentest sem használtam, nehogy gondot okozzon. Cserebe 3-4 órás mutatvány, tiszta windows phone filing , ha otf térdelt a rendszer akkor a fr garantáltan órákat vitt el az ember életéből)még merik szidni a pc-s windows 10-et . Agyérgörcs lenne ,ha minden nagyobb update után az alaphelyzetbe állítás lenne a műsor.
    Stock felületen,launcherrel nincs gond a gesztus vezérléssel ,customra váltva viszont nem működik(de hátha hamarosan javítják .

    [ Szerkesztve ]

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt egy nem fogadott hívása Chuck Norris-tól

Új hozzászólás Aktív témák