2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Kasya

Kasya
(nagyúr)

Örvendetes...De egy PC-s expansionnek jobban örülnék :)
Csak emiatt nem fogok Ipadet venni, de elgondolkodtam pár másodpercre :)
Multi is lesz benne?

(#2) big-J

big-J
(őstag)

nagyfelbuntás?

hát aggyák már ki windoszhét kompatibilisbe is !!!

(#3) Zsoccc

Zsoccc
(senior tag)

Hamarosan kipróbálom, és beszámolok róla.

Shenmue III - https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3

(#4) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Mennyi kellemes emlék jutott most eszembe! :B

(#5) wednesday

wednesday
(őstag)

Nagy kedvencem mind a két rész. Még ma is megállja a helyét, megfelelő kikapcsolódást nyúlt, talán az űrcsatákat leszámítva. Azon azért nyomott hagyott az idő a nulla taktikai lehetőséggel, "felállt" a 2 sereg az űrben és osztották egymást. Csak az erősebb hajók és fegyverek számítottak.

(#6) GeneraL_XTX

GeneraL_XTX
(veterán)

Instant get volt, nagyon jó port lett, le a kalappal. Mondjuk lehetne magyar nyelvű, meg a retina felbontást se vetettem volna meg, de így is aranyat ér:)

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#7) kovacszk válasza Angel1981 (#4) üzenetére

kovacszk
(senior tag)

Bizony, nekem is sok átalvatlan éjszakát okozott :)

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#8) Polllen

Polllen
(nagyúr)

Jézus, a végén képesek lesznek rávenni, hogy a mostani tab-m becseréljem egy ipad-re... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) kiskaktusz

kiskaktusz
(addikt)

Mekkora játék volt ez annó... :)

Fifa 96ot kérünk még :DDD meg az IG1-et is :)) Aztán már csak egy iPad beszerzésén kell törnöm a fejem.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10) BloodyEddie

BloodyEddie
(őstag)

Van benne multi? Lesz magyarul?

(#11) bpx

bpx
(őstag)

magyar trailer: [link]

pár kép: [link]

(#12) Brutális eb válasza GeneraL_XTX (#6) üzenetére

Brutális eb
(addikt)

Hmm ha olvastad a legutolsó ipad tesztet a mobilarénán tudhatnád már most is retina felbontású a cucc. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#13) Dyingsoul

Dyingsoul
(addikt)

Nagyon bánom hogy nincs igazi folytatása az IG2-nek. Az 1-el is játszottam, de a 2 volt számomra az igazi. Igazán készíthetnének egy nem túl sok újítást hozó új részt.

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#14) Sleed

Sleed
(aktív tag)

Még most is járunk esténként 4-5en multizni, akit érdekel, kaparja elő a játékot és rakja fel az 1.14es patchet [link].
Ez az alap irc-t is beállítja a magyarra a játékon belül, csak connectelni kell.
Úgy este 8tól szoktunk játszani kifulladásig.
SleeD

(#15) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Kedvenc játékom volt amikor megjelent meg is vettem azonnal imádtam. :K

(#16) BloodyEddie válasza Sleed (#14) üzenetére

BloodyEddie
(őstag)

Nálatok nincsenek random fagyások pár óra játék után? Egyszer elővettük lanon, de úgy a 3. óránál a társaság felét kidobta.

(#17) mobal

mobal
(MODERÁTOR)

Remélem Android -ra is lesz. Nagyon kéne :))

i = 0x5f3759df - ( i >> 1 );

(#18) errorcode06 válasza BloodyEddie (#16) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Nem fordult még elő ilyen, de megelőzheted a bajt ha pl felteszed az 1.14-es unoffi peccset.
Ezzel stabilabb a játék pl win7 alatt is, de figyelni kell, mert ha 1024*768-nál nagyobbra rakod a felbontást, a tervező képernyőnél kidob a játék...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#19) BloodyEddie válasza errorcode06 (#18) üzenetére

BloodyEddie
(őstag)

Fennvolt a patch, de mégis volt gond. Majd nekiülök valamikor újra, hátha több szerencsém lesz :)

(#20) Misi1979

Misi1979
(őstag)

Hogyhogy csak ennyit foglal? Ha jol emlekszem, 2 vagy 3 cd-s volt.. Ha semmit nem szedtek ki belole, durvan jol sikerult optimalizalni. Hamarosan wifin leszek, mar veszem is meg:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#21) WayneGace válasza errorcode06 (#18) üzenetére

WayneGace
(senior tag)

Win7 alatt is megy? Hm. :) Akkor felteszem. IG1 is megy win7 alatt? Azt is megszereztem eredetiben. :)

(#22) errorcode06 válasza WayneGace (#21) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Az is megy, csak a dosbox-al kell kicsit bűvészkedni :) sok sikert :D

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#23) steven84

steven84
(tag)

Végre kezd magára találni a Digital Reality!
Most megyek és végigtolom az IG1+2-őt. :)

(#24) banhammer

banhammer
(veterán)

Az Android megint kimarad a mókából.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) Misi1979 válasza banhammer (#24) üzenetére

Misi1979
(őstag)

Nem tudom miért. Lehet túl sokan lewarezolnák? Nem hiszem, hogy kisebb piac lenne.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#26) GeneraL_XTX válasza banhammer (#24) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

A rengeteg különbözô hw miatt gondolom. Ipadra könnyebb volt portolni.

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#27) mobal válasza GeneraL_XTX (#26) üzenetére

mobal
(MODERÁTOR)

Belehet állítani Playen már, hogy milyen kütyükkel kompatibilis. Warezolósok meg magánügy :))

(#28) Lacces

Lacces
(őstag)

Win7-re és Linuxra is hozzátok ki. Köszi!
(Nekem az iPad nem vált be, nem tetszik az oprendszer rajta :D)

(#29) GeneraL_XTX válasza mobal (#27) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

Plusz ugye a felhasználói bázis nagysága. Sehol nincsenek az andriodos tabletek.

(#30) wikings2 válasza GeneraL_XTX (#6) üzenetére

wikings2
(őstag)

Hogy van átportolva az osztagok irányítása? Jobb-balgombot hogy lehet padon helyettesíteni? :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#31) PowerBuldog válasza wikings2 (#30) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

röviden érintesz meg valamit vagy hosszan. nem kell túlbonyolítani

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#32) Ruuwa

Ruuwa
(tag)

You either die a hero, or you live long enough to see yourself become ported to tablets.
:))

Egy kissé felfrissített PC-s változat engem is lázba tudna hozni.

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#33) GeneraL_XTX válasza wikings2 (#30) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

Egy tapi kiválaszt, két tapira mozog . Van keretezés is, meg oldalt parancssor.

(#34) djculture

djculture
(félisten)

Ez a játék is olyan mint a terep2 meg a fingós mortar kombat, kb mindenki játszott vele jóformán aki akkoriban élt:)

(#35) olbaidhun

olbaidhun
(őstag)

Üdvözöljük!

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#36) mobal válasza GeneraL_XTX (#29) üzenetére

mobal
(MODERÁTOR)

Van egy két erős darab pl.: Asus Transformer Prime... de ezt te is tudod. Gondolom átültetni magát a szofrvert Object-C -re egyszerűbb móka mint az egészet Android platformra. Na mind1, én bizakodva várom, biztos befizenék egyre.

[ Szerkesztve ]

(#37) Drizzt

Drizzt
(nagyúr)

Én is örülnék egy Androidos változatnak.

(#38) danih

danih
(addikt)

Az átvezető videókat is tartalmazza?

(#39) TESCO-Zsömle válasza Sleed (#14) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Megvan eredetibe, feltettem minden patch-et, hadjárat indítása után 1 perccel reccs...

Akár zsinórban 10-szer is... Gyak játszhatatlan. Az, hogy a menübe 100*-os sebességgel pörögnek a kavicsok, meg a hajók, az egy mellékes dolog.

Hír:
Nem akarok negatív lenni, de én egy új résznek jobban örültem volna. Haegemonia óta nem játszottam jó magyar űr-stratégiával. Nekem a sztori az egyik legfontosabb. Multi nemigen érdekel, csak a sztori legyen jó. Akarjam tudni a végét.

(#40) GeneraL_XTX válasza mobal (#36) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

Persze tudom én h vannak jó és erős android tabok, csak abból nem adtak el 3 milliót egy hétvége alatt,és ez csak az új ipad.

Egy szoftverfejlesztő cégnek az az elsődleges platform, ahol a lehető legtöbb embernek tudja értékesíteni a portékáját. Gondolom az android tabok még el sem érték azt a felhasználói bázist amiért érdemes lenne portolni.

(#41) GeneraL_XTX válasza danih (#38) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

Igen, mindent.

(#42) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Androidos telefonra akarom. Most. 852x480 felbontás (Baldurs Gate 2 alapján) éppen elég lenne neki.

(#43) mobal válasza GeneraL_XTX (#40) üzenetére

mobal
(MODERÁTOR)

Jó csak nem kéne általánosítani... Mobil eszköz fejlesztés terén én úgy tudom - és jól tudom mert elvileg egy ezzel foglalkozó cég előadásain vettem részt - a legjobb az ha minden platformon elérhető vagy. Persze ez most csak felesleges rinya mert nincs iPad -em :)). Amúgy az ismerősi körömben elég sok embernek van táblagépe, mind iPad és ATablet is egyaránt.

(#44) DRB

DRB
(senior tag)

Jól hallom, a trailerben a narrátor a Rajhona Ádám?
A játék meg kitűnő, a mai napig tolom, szerencsére megy 64-bites Win7-en is, igazán kiadhatnának minimum egy patch-et PC-re.

(#45) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Remélem az iPad verzió csak az 1. lépés, a 2. lépés, azaz az Android port után pedig a 3. lépés jön, ami egy PC-s felújított verzió. Úgyis sokan adnak ki régi játékot "HD"-esítve :U

(#46) FireKeeper válasza Darth_Revan (#45) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

azt meg tudnám köszönni én is :K IG2 nagy régi kedvenc, de még néha-néha most előkapom.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#47) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Azért nem semmi, hogy a korábbi 4 CD-nyi tartalmat le tudták nyomni 449 MB-ra. Látszik milyen sokat ér, ha jobb tömörítéssel újrakódolják a videókat és audiókat :DDD

(#48) Bazzzs

Bazzzs
(senior tag)

Nincs iPad-em, de azért ennek a hírnek örülök. De szép is lenne, ha PC-re elkészülne egy új rész :U

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#49) aram01

aram01
(nagyúr)

első részt de szerettem,megtanultam akkoriban 2-3órákat aludni egy nap :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) Gyuri27

Gyuri27
(félisten)

Hol a 3. rész? Hol? Hol? :U

TESCO-Zsömle: a Haegemonia annyira nem jött be. A nexus annál inkább. :K

[ Szerkesztve ]

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.