Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz X Factor #23 üzenetére

    Nagyjából pontosan ugyan ezt írtam akkor is, semmi többet. De erről moderátortársad kellene megkérdezni. Bár ha pontosan nincs dokumentálva, hogy mit és miért moderáltatok, akkor eléggé bemondásszagú. Screenshotom nincs róla, de gondolom neki sem.

    Továbbra sem látom, hogy amit írtam, abban mi az inappropriate language vagy az abusive behaviour. Szerintem igen diplomatikusan fogalmaztam. Az, hogy esetleg nem tudjátok mi az a Kobayashi Maru nem az én problémám (kellene, hogy legyen).

    Továbbra is azt nem veszitek észre, hogy nagyrészt azokat fordítottátok magatok ellen, akik anno előrendelték a játékot, és bétatesztelték. Talán ha nem patchelték volna szét a fejlesztők a játékot úgy, hogy instabilabb és játszhatatlanabb lett, mint a beta, akkor nem ez lett volna a sorsa.

    Azt egyébként nem értem, hogy miért kell csak cloud-on tárolni a mentéseket. Más játékokban is van Steam Cloud, de többnyire a felhasználó dönti el, hogy feltölt-e egyet-egyet cloud-ra vagy csak helyileg tárolja. És ha törli a helyi mentést, az sok esetben törlődik ezzel együtt a cloud-ról is (ennyit arról, hogy feltöltés után nincs hozzáférés a cloud-hoz). Meg lehetett volna csinálni azt is rendesen, de a NC-nak nem sikerült. Aztán meg simán szőnyeg alá lett söpörve az egész, mondván "nem férünk hozzá a cloud-hoz", illetve "kezdj egy új karaktert". Kiadás után több bug lett a játékban, mint a beta-ban, ráadásul sok korábban javított visszatért. Láthatóan a kódnak a verziókövetése nem működik, mindig egy éppen a fejlesztők kezébe akadón meg a haxolás, nem pedig a legfrissebben.

Új hozzászólás Aktív témák