Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz #65675776 #22 üzenetére

    Engedelmeddel bemásolom, tudom nem illik, de ha már te egy szimpla "other"-ként jelölöd.

    "Hello, you have received this message because you violated the forum rules by using inappropriate language and abusive behaviour.
    If you have concerns with the game - which is OK -, express them in a more sophisticated manner or more warning points or a ban will follow.
    Thanks for your cooperation, and have a good day.
    Megapull"

    Szerintem elég konkrét, és nem hiszem h. ebben a formában bármi felháborítót tartalmazna. Kerek 8 hónappal később két mondat, ami tartalmilag idézi az akkori mondanivalód, könnyen lehet h. pont azt a részt mellőzi, ami az előbb említett szankciót eredményezte. ;]

    Nem, nincs előtérbe helyezve, ezt többször leírtam. Mellesleg az a patch tartalmazott sok más javítást is, ez persze nem zárja ki h. egy hiba a későbbiekben lett csak javítva.

    De akkor felteszek egy kérdést: Amennyiben egy egy hiba, report alapján könnyen orvosolható, inkább ki se javítsák, amíg mondjuk a nagyobb volumenű dolgok nincsenek rendben, azzal a kifogással h. erőforrásokat von el?

    Nyilván ha előbbi az utóbbi rovására menne, akkor mellőznénk egy ideig.

    UI.: Gondolom a válaszod arra fog utalni, h. először akkor is minden legyen rendben, és csak utána foglalkozzunk olyan dolgokkal, ami a felhasználók kisebbik hányadát érinti. Majd jelezd h. igazam volt-e. :P

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák