Új hozzászólás Aktív témák

  • LeventeV

    senior tag

    Legjobbak (számomra):

    Bloodborne - nagyon tetszett a hangulat, volt benne kihívás, egyből rákattantam, platináztam, pedig nem vagyok egy trófehajhász.
    Need for Speed - nosztalgiafaktor, számomra hozta amit elvártam egy új Underground-tól. (tudom ezért megköveztek)
    Mortal Kombat X - nagyon vártam ezt a játékot is, tetszenek az új karakterek, látszik, hogy áthozták a pozitív dolgokat az előző részből és az Injustice-ből.

    Különdíjasok: Witcher 3, Disgaea 5, Rise of the Tomb Raider, Forza 6.

    Ami nem tetszett idén:

    Batman Arkham Knight - PC-s fiaskó, drága season pass, szinte nulla tartalommal, Batmobil erőltetése, még a platforming!!! részeken is. Ha fele ennyi energiát fektettek volna minden másra, és az autó-tank inkább opcionális lett volna, sokkal méltóbb befejezést kaptunk volna.

    Star Wars Battlefront - itt nem a játékkal van bajom, hanem az 50!!!! dolláros season pass-el. Ha már egy szinte teljes játék árát elkérik egy season pass-ért, akkor legalább mondják meg előtte, hogy mit fog tartalmazni. Látszik, hogy az alapjátékot megnyírbálták, hogy minél több pénzt lehúzzanak a Star Wars licenszről.

    Godzilla - meg sem kellett volna jelennie.

Új hozzászólás Aktív témák