Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Gabe

    tag

    Sziasztok!

    Nagyon szét...ták a Star Trek univerzumát!

    Nero azt mondta a filmben, hogy a Narada egy bányász hajó, vagyis nem harcra tervezték.
    Ráadásul a technikailag visszamaradottak legyőzték, míg a Worf a 24. századi klingon flottával nem tudta!
    Ez mekkora baromság!

    Meg különbenis, a Vulkán elpusztult, meg minden megváltozott Nero miatt, szóval a több mint 40 év Star Trek-je eltűnt a semmibe.

    Akkor most miről fog szólni a játék?

    Vagy akkor most megszakad a Star Trek univerzumra jellemző folytonosság és tök mindegy, hogy mi történik filmekben, sorozatokban, játékokban nem lesz egymásra hatásuk?

    Nem is tudom, hogy képzelték ezt a hülye, "Írjuk újra a történelmet" dolgot?! :(((

    sáríála

  • Real_Gabe

    tag

    De mitől alternatív?

    A Star Trek-ben ha visszamentek az időben az mindig is kihatott a jelenükre és jövőjükre, sohasem valami alternatív dolog jött létre.

    Az Enterprise sorozat is a Temporális háborúról szólt, ott is a saját idővonalat érintette a dolog, vagy pl. amikor Sisko és Bashir doktor visszament a 3. világháború előtti időkbe és egy gettóban találták magukat és Sisko véletlenül átvette egy történelmi figura szerepét és a rész végén amikor átnézte az események nyilvántartását a saját fényképét találta meg a történelmi személy neve alatt.

    Az új filmben pedig nem említik, hogy ezzel most egy új az eredetitől elszeparált világ jött volna létre, hanem pont azt, hogy most minden megváltozott.

    Nero-ék egy sima időalagúton és nem tükör világba vezető átjárón jöttek át.

    Ugyanis az alternatív idősík a tüköruniverzummal egyenlő.
    Vagyis minden megvan ami a másik világban csak másképp alakultak a dolgok.

    sáríála

  • Real_Gabe

    tag

    válasz Wolverine #12 üzenetére

    Szia!

    Én ezt értem ám egyébként, csak abból indulok ki, hogy a filmek és sorozatok egymáson alapulnak és ami az egyikben történik az kihat a következőre.
    A játékok meg olyan mellék dolgok. Nekem még nem tünt fel egy Star Trek filmben vagy sorozatban, hogy bármi is említettek volna bármely játék eseményeiből.

    Ebből az jön le, hogy van játék rendben, de az idővonala, eseményei nem hatnak ki nagy mértékben a "valós" univerzumra.

    Ezért mondtam már az elején, hogy szerintem szétbarmolták az egész Trek-et.

    Álmomban nem jutott volna olyan az eszembe, hogy a Picard kapitány kilép a flottából és a Vulkánon íróasztal mögé ül.
    Ez majdnem olyan, mintha azt találták volna ki, hogy Kirk kapitány kilép a flottából, szüzességet fogad, majd papnak ál és dél-amerika dzsungeleibe megy hittéríteni.

    sáríála

Új hozzászólás Aktív témák