Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pitiless

    senior tag

    válasz fant0mi #376 üzenetére

    A gond az, hogy az egy dolog, hogy nincs ikon, de le is dobálta 3G/2G-re. És ez nekem gond, ha vezetek, mert 3G-n még van is net, de 2G-n nincs (Android Auto, szándékosan nem kértem a gyári navit). Ahol meg lakunk ott beltéren gyakorlatilag minden szolgáltató térereje mutatóban van csak. Így a VoWifi nagy segítség, még ha nem is létszükséglet.
    A mostani listám így néz ki, amik jók lennének ha megoldódnának:
    - VoLTE gondok
    - VoWifi stabilitás (jegyet nyitottam rá)
    - Android Autohoz kapcsolódásnál media error, néha az autó fejegységét is kiakasztja (akkor már CarPlay sem megy) (jegyet nyitottam rá)
    - GMail sync nem működik csak kb. naponta egyszer (jegyet nyitottam rá)
    - a vércukormérőmmel nem szinkronizál bluetoothon (ez lehet, hogy valami OxygenOS bug lesz, mert az OP 7T Pro-val is döcögős volt legutóbb)

    Az akkuja viszont nagyon jó, a gyorstöltés csodákra képes, NFC fizetéssel nincs gond (kivéve amikor a Simple app úgy gondolja, de ez egy másik történet). A 7T Pro esetében nem voltak ezek a gondok vagy legalábbis kezelhető volt. Itt pl. a rendszerappoknak az akku kezelésébe nem lehet beleszólni...

    Tartok én is az egyedi felülettől, de most vannak olyan dolgok amik fontosabbak. Rakom majd fel a bétát, mert hosszútávon inkább a Nordot használnám, a Mi 11 meg max. megy a feleségemnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák