Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    Uhh. Konzolon most probáltam ki a demot. ESZMÉLETLEN! Nekem nagyon bejön.
    Azt azért nyílván el kell mondani hogy a PC-s és a konzolos FIFA két külön világ. Tehát aki probálta pc-n és szar volt, azt megértem. Pc-n is néztem, de konzolon vhogy sokkal jobb lett. Szerintem a EA (legalábbis fifa tekintetében) lesz@rja a pc-seket sajna. Nemértem miért nem lehet kiadni ugyanolyan szépen és jo körítéssel pc-re is. Talán itt is a warez az oka, nemtom. De legalább megjelent pcre. Gépre még mindig azt mondom inkább PES. De konzolra (pes fanként is) én inkább a FIFA09-et venném. Nagyon bejött. Ha olcsobb lesz beszerzem.

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz janeko #2 üzenetére

    Nagyobb gépigénye? Ember te tudod mien hardver van az x360ban? Az neked nagy gépigény? Azt tegyük hozzá hogy a 3 mag 3ghz nem rossz. De 2 magos 3ghz-es procija rengeteg embernek van(persze nem gyárilag hanem huzva, majdnem összes c2d tudja a 3ghz-et), vagy neked a 10mb-os 500mhz-es GPU a nagy hardverigény?
    Szal ami elfut a boxon azt simán meg lehet irni gépre is ugyanolyan szépre, ha nem szebbre meg jobbra.
    Nem emiatt lett szerintem szar. Bár ha tényleg emiatt akkor nagyon el vannak tévedve az EA-nál. Ma már lassan egy 13 kissrác jobb gépet sír ki a szülöktöl mint ami nekem van.

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz ipavlidu! #4 üzenetére

    Te most miröl beszélsz? PC-röl? Mert azt is láttam (öcsém probálta pc-n 2008-at és szerinte sokat változott ahhoz képest a 2009), de az nem volt közel se olyan jo mint a konzolos, az tény. Pc-n szvsz még most is fos az egész. De konozlon összességében jobb mint a konkurens PES(legalábbis a PES2008-nál).
    Mondom én ezt ugy, hogy fifa99 ota, meg a world cup 2002 ota minden fifa-t fikázok, mert szar lett(2006 ota meg csak öcsémnél néztem meg, mert feltenni se volt kedvem hogy kiprobáljam). Elöször el se hittem hogy konzolra full más lenne mint pc-re. Öcsém mondta nézzem meg, hát leesett az állam. :Y Persze igy is vannak hibái, pl a visszajátszások lehetnének hosszabbak, jobbak. Meg az is vicces hogy meccs elején felrugsz vkit, elönyszabály aztán ha meccs végéig nem megy ki a labda akkor meccs végén kapod meg a sárgát :DDD . De összességében jo. És elöbb utobb megveszem. Mert amiota ezt láttam, ha foci akkor FIFA09(x360-on).
    Ez olyan mint az NBA2k8 meg az NBA LIVE csak ott fordítva. Ha 2k8-al tolom ott olyan mintha egy igazi meccset néznék, az NBA LIVE meg olyan mű, azt érzed hogy csak otthon tolod. Csak itt most a FIFA09 olyan mintha meccsen lennék/néznék, a PES meg olyan mintha mű lenne, érezni rajta hogy csak játszassz.

    [ Szerkesztve ]

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz ipavlidu! #7 üzenetére

    Egyetértek. Pc-n béna. Konzolon király. :K
    Hát egy játékért énse vettem volna x360-at. Csak jöttek sorba az only konzol gamek és már betelt a pohár. Lett elég pénzem, aztán mondom akkor legyen mostmár egy konzol.
    Igen élvezetes fifa09-el tolni (egyenlöre csak a demo, de végig lehet tolni a meccset tisztességgel nem ugy mint a 08 demojában), meg 2k8-al, (az eddig csak konzolos) GTA-val is. :) És még van egy rakat csak konzolra megjelent game amit meg akarok szerezni. Szal nem rossz. De csak 1 játékéért elgondolkodtato, viszont egyáltalán nem drága már egy x360. PS3 az még sajna igen. De 1 játék miatt most erösen gondolkodom én is egy PS3-on. Max utána majd eladom. :DDD

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz janeko #10 üzenetére

    Nem mindenkinek term, kis tulzás volt. De ha körbenézek nem csak itt, hanem amikor pl multizok. Sok kis 13-15 éves olyan géppel tolja amit kisirt aputol. Vagyis amit hevarja mondott hogy jo meg hiperszuper. Azok meg min ilyen konfigok, de nagyrészt jobbak. Csak nézd meg van pár tizenéves akikenk az aláírása itt is az hogy 4gb ram, gtx280 merthát ha drága akkor biztos jobb is(de mi ugye tudjuk hogy nem, vagyis nem éri meg), ASUS fasza 50k-s alaplap,meg 80 magos proci mert az fasza igaz semmi nem használja ki a játékok közül.
    Tehát a többségnek szvsz böven megvan a c2d meg 9600gt szintü kari + 1gb ram akik rendszeresen játszanak. Ezen még jobban is mehetne mint x360-on de nem megy mert nem ugy csinálták meg.
    De engem nem izgat nagyon mert itt a konzolom és gyönyörű a 09 és alig várom hogy megszerezzem. 10k-nál többet nem fizetek érte, kiv vok betom e vhonnan szerezni 10k alatt. De szerintem menni fog.
    PC-re akinek nem jön be fifa az PES-ezzen. Konzolon meg fifa09, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz Drizzt #13 üzenetére

    Hát nemtom. PC-n nem sokat probálgattam. Konzolon meg nem estem hanyatt a fejektöl. Igaz más sport, de nba2k8-ban jobbak az arcok és az izzadság(jo persze te meg 07-hez képest nézted, az meg ugy más). De az ember 40m-röl nézi a pályát ugyis amikor játszik, szal alig látni a fejeket. Nem ez a lényeg benne. Hanem az összhatás ami nem rossz, a hibákkal együtt sem. Nekem amugy a fény-árnyék ami nagyon tetszik benne. (Szigoruan konzolrol beszélek.)

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz janeko #17 üzenetére

    Hát mondom én csak arra tudok gondolni ami miatt az EA rinyált már az NBA LIVE-al kapcsolatban. Az hogy nem veszik a pc-set hanem inkább letöltik és az uj NBA-t csak konzolra adják ki. Ezért nem csodálkozom hogy b@sznak olyan jo fifa-t csinálni pc-re mint amilyen konzolon van.
    Amugy mára szvsz a többségnek van már olyan gépe mint neked. Akinek nincs idén karácsonyra legkésöbb lesz min olyan gépe.
    Szivesen látnék egy felmérést hogy kinek milyen tudásu gépe van(term játékosok körében, nem a nagyiknak). Szvsz kevés játékos lenne akinek nincs min 1gb ramja vagy egy 7900,x1900-as videokarija, ill x2,c2d procija. Szal ebben nem értek egyet hogy sok az olyan játékos akinek nincs olyan gépe se mint neked. Persze mihez képest. A többi gamerhez képest szvsz nem sok. De ez csak egy vélemény. Egy statisztika megcáfolna lehet de kiv lennék mi jönne ki. Viszont nem 500 embert kéne megkérdezni, hanem min több százezret.

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz feka007 #21 üzenetére

    Látom sokan nem értik még, köztük te se. A FIFA09 nagyon jo lett, de csak konzolon. Pc-n fos. Tehát nem "mit vártunk az EA-töl", mert amit vártunk azt böven meg is kaptuk csak éppenséggel only konzolra. Szal az EA tud ha akar, nem az a baj. Hanem az hogy FIFA esetében csak konzolra csinálta meg a tutit. Az nfs, meg a sims más tészta. Mellesleg énis utálom az EA-t, de az uj fifa konzolon isteni.

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz Drizzt #23 üzenetére

    Akkor lesd meg majd a PES2009-et és leesik az állad. Irányíthatobb (vagyis át kell löni a gombokat azt megszokhato), szebb graf és ezt halál komolyan mondom. Aki szerint pl a fifa08 jobban néz ki mint a pes2008 az menjen el szemészhez. És ha van patched(nem hivatalos) akkor minden eredeti nevén, eredeti mezzel, labdával, és javitott arcokkal lesz benne. A fizikája egyértelmüen jobb(az eddigi összes fifáénál még a konzolosnál is), az animácio is böven megteszi (09-nek pcn nemtom milyen lehet még jobb annál is).
    Fifaba furán száll a labda a sok PES-es meccs után. Ott iszonyat élethüen a mozog a labda. Fifa-ba meg ugy mintha scriptelve lenne(egy kis tulzással), de nagyon látszik hogy néha mindenáron odamegy a labda ahova szánták, nem ahova a fizika törvényei alapján kéne.

    ipavlidu!:"szerintem nagyon sokat dobna a hangulaton egy-ket a palya korul lodorgo edzo, labdaszedo meg biztonsagi or (mondom lodorgo, nem harom meter magas papirbabu)"
    Öcsém is ezt mondja :) Nekem meg a meccs számít leginkább. De biztos jobb lenne pár mászkáló egyéna biron meg a partjelzökön kivül. Nem is néztem hogy 09-be konzolon van e. :U De szvsz nincs ottse.

    "Amugy erdekes modon nalam neha mintha beszaggatna a jatek"
    Visszajátszásnál amikor be van lassitva kicsit konzolon is szaggat. De nem annyira zavaro.
    PES mondjuk visszajátszásokba fényévekkel fejlettebb a fifa-nal. Ha van egy összetettebb helyzet, pl több sikertelen majd egy sikeres kapuralövés. Akkor PES-ben a sikeres elötti összes probálkozás benne van a visszajátszásban, fifaban meg csak a sikeres lesz benne. Hiába löttél egymás után közvetlen 4x rá(pl 5mp alatt) csak az uccso lesz benne.

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz janeko #30 üzenetére

    Nem késik, hanem vmi hülye találta ki hogy megjelenik a 2 egyszerre. Lehet nem a leghitelesebb oldal mégis a tények öket támasztják alá. Azaz valszeg ezért nincs még demo.

    Amugy a PES2008 ha grafra nemis (bár eztis kétlem) minden másba jobb a fifa09 pc-nél.

Új hozzászólás Aktív témák