Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz ipavlidu! #4 üzenetére

    Te most miröl beszélsz? PC-röl? Mert azt is láttam (öcsém probálta pc-n 2008-at és szerinte sokat változott ahhoz képest a 2009), de az nem volt közel se olyan jo mint a konzolos, az tény. Pc-n szvsz még most is fos az egész. De konozlon összességében jobb mint a konkurens PES(legalábbis a PES2008-nál).
    Mondom én ezt ugy, hogy fifa99 ota, meg a world cup 2002 ota minden fifa-t fikázok, mert szar lett(2006 ota meg csak öcsémnél néztem meg, mert feltenni se volt kedvem hogy kiprobáljam). Elöször el se hittem hogy konzolra full más lenne mint pc-re. Öcsém mondta nézzem meg, hát leesett az állam. :Y Persze igy is vannak hibái, pl a visszajátszások lehetnének hosszabbak, jobbak. Meg az is vicces hogy meccs elején felrugsz vkit, elönyszabály aztán ha meccs végéig nem megy ki a labda akkor meccs végén kapod meg a sárgát :DDD . De összességében jo. És elöbb utobb megveszem. Mert amiota ezt láttam, ha foci akkor FIFA09(x360-on).
    Ez olyan mint az NBA2k8 meg az NBA LIVE csak ott fordítva. Ha 2k8-al tolom ott olyan mintha egy igazi meccset néznék, az NBA LIVE meg olyan mű, azt érzed hogy csak otthon tolod. Csak itt most a FIFA09 olyan mintha meccsen lennék/néznék, a PES meg olyan mintha mű lenne, érezni rajta hogy csak játszassz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák