Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    válasz cyberkind #14 üzenetére

    Szerintem nem kell választ várni. Feltételezem a "vegyes" szó maradt meg a cikk címéből és ennyi. ;]

    PS-es ismerősöm tolja, nem bugos, korrekt, nagyon szép. Én várom pc-re pár hét múlva - addigra látható majd úgy is hogy kell-e/lesz-e valami patch vagy milyen is az egész.

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

  • Scholes9

    nagyúr

    válasz cyberkind #19 üzenetére

    Én is játszottam kb. 2 órát eddig, nagyon rendben van szerintem :B Alig várom, hogy holnap folytassam :)

    PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz cyberkind #24 üzenetére

    Nekem az eredeti Mafia a valaha volt legnagyobb kedvencem (oké, az idő is szépít rajta, de ott a nehézség sajnos nagyon rossz volt, nem nehéz volt, hanem konkrétan frusztráló. Kínos volt, mikor belementél egy checkpointba alacsony HP-val és kevés lőszerrel és már tudtad, hogy matematikailag esélytelen a folytatás, mert ugye testre majdnem egy egész pisztolytárat ki kellett üríteni, de még fejlövésből is több kellett a megfektetéshez. A vezetési modellt, manuális váltó használatot viszont imádtam és ez adott az autós üldözéseknek egy jó kis fűszerezést egy GTA-hoz képest.

    Btw most raktam kosárba az Xbox változatot, megyek is érte ebéd után. Ha lenne rendesen end-game tartalom vagy legalább egy rendes open world játék lenne amiben a sztorit nem kell csőben végigjátszani (értsük jól: Sok-sok játékórát tartogat) megvettem volna digitálisan, de így végigjátszás után szerintem adom is tovább a lemezest, aztán valami leárazáson behúzom újra már digitálisan ha megugrotta a lécet nálam is (várjuk ki).

    (#23) Lord Myn: Szerintem a Mafia 2-nek nagyon jót tett, hogy nyitott az open world irányába, csak ugye csinálni nem volt mit benne a küldetéseken kívül, így értelme volt kevés a dolognak. Annak a játéknak nem ez volt a baja, hanem az első rész olyan elképesztően magasra tette az elvárásokat, hogy nem tudta tökéletesen megugrani. De én a mai napig szívesen vettem elő időnként az első és második részt és azt kell mondanom az elsőnek a fanatikus rajongójaként, hogy a második is patent volt. A harmadikkal viszont az volt a baj, hogy kaptál egy szintén jópofa sztorit, de ezt iszonyúan elavult játékmechanizmussal öntötték le, önismétlődő és unalmas volt mindig ugyanazokat a feladatokat végrehajtani azért, hogy kapj jutalmul egy átvezető videót.

  • Chapel

    addikt

    válasz cyberkind #30 üzenetére

    Miii??
    Nem ua a zene? Rövidebb sztori? Wtf? Hát ez elég szomorú.
    A verseny rész tény hogy nehéz volt - igen anno talán túlságosan is - de hogy most meg full könnyű...meg nincs Bertone külön mission a jobb kocsikért a garázsba?
    :(((

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

  • Klupi01

    csendes tag

    válasz cyberkind #30 üzenetére

    Látom vannak még műremek kedvelők a fórumon, az eredeti kiadás nekem is hatalmas kedvencem a free ride extreme mód az meg csak hab volt a tortán. Ha valaki egy ilyen dolgot meg mer lépni 2020-ban, amit ők tettek 2002-ben, megemelem a kalapom...

    Nem tudom hogyan sikerült a verseny neked ilyen könnyen, nekem legalább 30 verseny és 2,5 óra vezetés kellett, mire rájöttem az ideális ívekre és a megfelelő aggreszivitásra Classic módban.

    A játékhoz meg: Engem kimondottan irritált, hogy a karaktereket teljesen átdolgozták. A hangjaik olyanok, mintha egy low budget noir filmből kölcsönözték volna őket. Nyervákolnak, nyerítenek, mindenre emlékeztetnek csak mafiózóra nem.

    Valamint nem is tudtam, hogy mindenki tud jobb- és balkézzel fegyvert kezelni. Meg hogy a pisztoly pontatlanabb, mint a sörétes, meg a Tommygun együttvéve.

    Pozitívumot nem nagyon tudok mondani. Grafika jobb lett? Hangar 13 féle bugok vannak? Igen. Rövidebb a sztori? Igen. Eltűntek a valamit érő mellékszereplők? Igen. Bekerült pár új videó? Ettől dobjak hátast?

    Lucas Bertone-ról csak egy szót: valóban kiszedték a mellékküldetéseket, de ha végigvitted a játékot, akkor free ride módban el kell gurulnod a garázsához és ad neked tippet a versenyen történt győzelemnek hálájául.

    A falon látni fogsz 5 db képeslapot, azokat fel kell venned és a helyszínre ellátogatva találni fogsz rejtett autókat.

    Ezt onnan tudtam meg, hogy XOneX-en platinázom az achievmenteket, aztán kettő pont erről szól (találj egy & az összes rejtett autót).

    A gyűjtögetnivalókon kívül az összes megvan, jó nagy részét adja a story végigjászása, a többivel sem kell sok időt elszórakozni. Csak az a fránya gyűjtögetés...

    [SPOILER]
    Egyik fájó pont a karakterek megváltoztatása:

    - Tommyból vérszomjas vadállat lett, aki amúgy rohadtul el akarta kerülni a gengszter életet
    - Paulie és a baromi szar viccei
    - Samre még azt azt lehet mondani, hogy elmegy bár ő is nagyon "nyílt", sose volt szófosása,
    - a Don előbb emlékeztet egy bankigazgatóra, mint az alvilág vezérére,
    - szegény Ralph, na őt hagyjuk. Még csak nem is tanítgat, hanem ad egy kulcsot és csá. Mindent is tudunk...
    - Vinnytől lefordultam a székről. Hogy lehet egy csendes sörétes pucolgató tagból a komédia királya,
    - Frank a legjobb ilyen téren

    Ami nagyon fájt: mindent annyira a szádba adnak.

    Konkrétan a szivaros küldetésnél már az elején tudod, hogy amúgy ja lesz szivar is a ládában, nem kell meglepetésként érnie... nehogy legyen egy csavar a játékban neeem. Olyan, mint a Huntuti fordítás a GTA-ban :D
    [/SPOILER]

    [ Szerkesztve ]

  • CriticalHit

    őstag

    válasz cyberkind #14 üzenetére

    Mindent elmond:
    [link]
    Tökéletesen egyetértek.

    Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

Új hozzászólás Aktív témák