Új hozzászólás Aktív témák

  • Klupi01

    csendes tag

    válasz cyberkind #30 üzenetére

    Látom vannak még műremek kedvelők a fórumon, az eredeti kiadás nekem is hatalmas kedvencem a free ride extreme mód az meg csak hab volt a tortán. Ha valaki egy ilyen dolgot meg mer lépni 2020-ban, amit ők tettek 2002-ben, megemelem a kalapom...

    Nem tudom hogyan sikerült a verseny neked ilyen könnyen, nekem legalább 30 verseny és 2,5 óra vezetés kellett, mire rájöttem az ideális ívekre és a megfelelő aggreszivitásra Classic módban.

    A játékhoz meg: Engem kimondottan irritált, hogy a karaktereket teljesen átdolgozták. A hangjaik olyanok, mintha egy low budget noir filmből kölcsönözték volna őket. Nyervákolnak, nyerítenek, mindenre emlékeztetnek csak mafiózóra nem.

    Valamint nem is tudtam, hogy mindenki tud jobb- és balkézzel fegyvert kezelni. Meg hogy a pisztoly pontatlanabb, mint a sörétes, meg a Tommygun együttvéve.

    Pozitívumot nem nagyon tudok mondani. Grafika jobb lett? Hangar 13 féle bugok vannak? Igen. Rövidebb a sztori? Igen. Eltűntek a valamit érő mellékszereplők? Igen. Bekerült pár új videó? Ettől dobjak hátast?

    Lucas Bertone-ról csak egy szót: valóban kiszedték a mellékküldetéseket, de ha végigvitted a játékot, akkor free ride módban el kell gurulnod a garázsához és ad neked tippet a versenyen történt győzelemnek hálájául.

    A falon látni fogsz 5 db képeslapot, azokat fel kell venned és a helyszínre ellátogatva találni fogsz rejtett autókat.

    Ezt onnan tudtam meg, hogy XOneX-en platinázom az achievmenteket, aztán kettő pont erről szól (találj egy & az összes rejtett autót).

    A gyűjtögetnivalókon kívül az összes megvan, jó nagy részét adja a story végigjászása, a többivel sem kell sok időt elszórakozni. Csak az a fránya gyűjtögetés...

    [SPOILER]
    Egyik fájó pont a karakterek megváltoztatása:

    - Tommyból vérszomjas vadállat lett, aki amúgy rohadtul el akarta kerülni a gengszter életet
    - Paulie és a baromi szar viccei
    - Samre még azt azt lehet mondani, hogy elmegy bár ő is nagyon "nyílt", sose volt szófosása,
    - a Don előbb emlékeztet egy bankigazgatóra, mint az alvilág vezérére,
    - szegény Ralph, na őt hagyjuk. Még csak nem is tanítgat, hanem ad egy kulcsot és csá. Mindent is tudunk...
    - Vinnytől lefordultam a székről. Hogy lehet egy csendes sörétes pucolgató tagból a komédia királya,
    - Frank a legjobb ilyen téren

    Ami nagyon fájt: mindent annyira a szádba adnak.

    Konkrétan a szivaros küldetésnél már az elején tudod, hogy amúgy ja lesz szivar is a ládában, nem kell meglepetésként érnie... nehogy legyen egy csavar a játékban neeem. Olyan, mint a Huntuti fordítás a GTA-ban :D
    [/SPOILER]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák