Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    válasz turbuczn #3759 üzenetére

    Elször is, köszönöm mindenkinek a gyors reakciót, segítséget. :R

    Ez fura, mert ha nem a droid 7es, akkor nem tudom mi okozhatja a mások 8asnál 2x 3x gyorsabb merülést? :F

    turbuczn: Nem hoztam át semmit, sima gyári beállítások visszaállítása, majd kezdtem telepítgetni a legszükségesebb programokat (nem is olyan sokat, meg ezeket már előző telefonjaimon is használtam). Egyedül a google-s kontaktjaim mentek fel automatán, amik a fiókhoz vannak kötve. Az appok közül semmi.

    aTe014: Köszönöm, akkor emiatt a két apróság miatt nem feltétlen kell oreora váltanom, mert ezekszerint ott is ugyan ilyenek ezek a dolgok, mint nougaton. A navigációs sáv kis lehúzógombját beállítottam, köszi!

    OPiiPO:: Régiókódot hol találom? Se a hardver, se a szoftver adatoknál nem találok ilyen menüpontot.

    dSERiES: Köszönöm, ki fogom próbálni. Feltéve, hogy ugye nem romolhat el a telefon, bármi (bénaságom, vagy hirtelen áramszünet a művelet közben vagy ilyesmi) miatt?

    stemplar07: Az LG Chat support egyébként nem javasolta, hogy otthon próbálkozzak a saját honlapjukon kínált szoftverekkel való szoftverfrissítéssel, inkább a váci úti szervízbe terelgetett. Felhívtam azt (a hivatalos szervízt), ott azt mondták, dual simes V30 modellt egyáltalán nem tudnak frissíteni, mert nincs nekik rá oreójuk. Rá akartunk nézni velük hogy honnan származhat a telefon, mivel nem magyar hivatalos forgalmazásból (nekem jófogásról, de előtte kitudja), IMEI alapján elvileg megállapítható, de egyik imei számomra sem dobott ki semmit a központi szervíz gépe, legalábbis a telefonba ezt mondta, és így még azt sem tudom, hová lehetne, melyik ország LG honlapjára regelni, hogy végre regisztrálva legyen a kis zenegép, és esetleg ota-n is kapjak frissebbet. :)
    A Factory reset a gyári beállítások visszaállítása menüpont ugye? És szerinted nincs kockázat az USB-s frissítésben? A "Telepítse az USB meghajtót!" az 1-es és a 4-es fázisban is előkerül?
    *Megtaláltam a honlapnak ezt a részét amit írtál, dSERiES linkjén ;)
    Köszi mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák