2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) mephi666

mephi666
(veterán)

hűűűű... mondom én: el vagyunk ma nagyon árasztva szebbnél szebb dolgokkal... a bioware neve szép emlékeket ébreszt bennem :B

(és ami még jobban tetszik: d&d :R komálom azt a rendszert: lásd: baldur's gate és icewind dale sorozat)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) danih

danih
(addikt)

Ummm... és ez miért sokkoló? Oblivionra emlékeztet (nem, nem azért mert szörnyek vannak a képeken :) )...
A bioware név számomra egyet jelent a minőséggel, a jó szerepjátékkal. Várom szeretettel :R

(#3) Mgeri

Mgeri
(tag)

Valóban kicsit oblivionos a táj. :K

Várom már ezt a game-t, bár még nem sokat hallottam róla. Azt hallottam hogy Bioware, tehát rossz játék nem lehet! :DDD

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#4) Ősember

Ősember
(őstag)

nagyon varom :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5) Morden24

Morden24
(nagyúr)

Uhh, az általam legjobban várt játék az évben.
Vicces, hogy novemberre csúszott, pont a Win7-emmel együtt fog megjönni :D

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Vistaboy

Vistaboy
(veterán)

Ez a játék egyértelműen must have. ;) :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Morden24 válasza Vistaboy (#6) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Kíváncsi leszek, hányan fogunk rajta csüngeni novembertől :D

Sectumsempra - For Enemies

(#8) blazsey2

blazsey2
(senior tag)

Már teszem a pénzt a malacperselybe :K.Ott lesz nagyon a szeren ez játék!

(#9) Ari18

Ari18
(őstag)

Tényleg szép lesz. November nincs is olyan messze. Rossz nem lehet, BioWare = minőség.

(#10) Tüzi

Tüzi
(addikt)

Remélem rendesen megírják a motort, és optimalizálják a cuccost.
Mindig mondtam, hogy játék miatt nem fogok gépet fejleszteni, de lehet, hogy megszegem ezt az elvemet, és összedobok valami újat.
Bár ahogy a képeket nézem... szegény prescottom felett lassan harangoznak úgy látom :(

Deee... 1,6 millió dollárért, mi is lehetünk hősök. Három napig.

(#11) lovag05

lovag05
(aktív tag)

Végre, nem egy tucatjáték, és még szép is, csak legyen meg a hangulata, meg a kellő hosszúsága... :U

So many demons, so little time...

(#12) aram01

aram01
(nagyúr)

gyerekek ez kurvajó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) olanor válasza Mgeri (#3) üzenetére

olanor
(tag)

Remélem a játékélmény is az Oblivionra fog hasonlítani. :K

(#14) ollie válasza aram01 (#12) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hát nagyon remélem, ugyanis a Baldur's Gate-ek óta csak csökkent a Bioware játékok színvonala.

(#1) mephi666: ez D&D lesz komolyan?

[ Szerkesztve ]

(#15) mephi666 válasza ollie (#14) üzenetére

mephi666
(veterán)

a hivatalos honlapon nagyon emlegették a d&d/ad&d-t :) ezért reménykedek ennyire...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Mgeri válasza olanor (#13) üzenetére

Mgeri
(tag)

Ahogy mondod! :K Én is remélem!

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#17) _AnTi_

_AnTi_
(tag)

Szépnek szép! Remélem a játék is jó lesz, mert én már nagyon várom!

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#18) Vistaboy válasza Morden24 (#7) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Én mindenképpen. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) ollie válasza mephi666 (#15) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Azt csak hasonlításképpen emlegetik, vagyis pont az ellenkezője valószínű.

(#20) gabi81

gabi81
(tag)

Na gyerekek úgy látszik lassan-lassan a PC-sekre is ráragyog a szerencse.

just believe in yourself

(#21) Integra

Integra
(titán)

asszem a diablo3-ért se a grafika miatt leszünk megveszve.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) nemethati

nemethati
(senior tag)

Elsőre nekem is Oblivion ugrott be!
Jó lenne már egy igazán színvonalas RPG - illetve még1, nekem ME2 a messiás! :D

(#23) zsolt1129

zsolt1129
(addikt)

Tényleg jónak igér :K :DDD kezik

(#24) D_r_u válasza ollie (#14) üzenetére

D_r_u
(tag)

Ezzel a mondatoddal nagyon egyet tudok érteni, sajnálattal látom és tapasztalom, hogy egyre inkább a tömegigényt elégítik ki az újabb játékaik (ennek ellenére nincs különösebb bajom velük, bár a Mass Effect harcrendszerét kifundáló egyéneket szívesen eltiltanám a játékfejlesztéstől). Remélem a Dragon Age-dzsel változik ez a tendencia.

És isten ments, hogy az Oblivionra hasonlítson, akár a legkisebb mértékben is. Elég volt látni a Fallout meggyalázását az Oblivionnal, és elég nagy baj az, hogy a szerepjáték szóról az emberek többségének az Oblivion meg a Mass Effect ugrik be.

mephi666 és ollie: A Dragon Age nem volt sose D&D és nem is lesz az. Saját szabályrendszert találtak ki hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#25) juliabrilke

juliabrilke
(addikt)

Szép, de azért nem az a legszebb játék grafika.

(#26) ollie válasza D_r_u (#24) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Jaja, az Oblivion és a Mass Effect nem szerepjátékok, hanem FPS-ek szerepjáték elemekkel. De ezek közül is a Mass Effect a rosszabb egy nagyságrenddel.

(#27) gaborbol

gaborbol
(őstag)

Ezt tuti megveszem amint kijon, nagyon jonak nez ki.

(#28) Max0607

Max0607
(csendes tag)

Zsíros lesz tuti :C :C

Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába.

(#29) Steeve84

Steeve84
(csendes tag)

Ha tegnap jelent volna meg, nekem akkor is késő lenne annyira várom már. Remélem lesz olyan jó mint a Baldur. Elég régóta készítgetik már, de a jó munkához idő kell, a sz@rhoz meg mégtöbb :DDD

May the Schwartz be with you! :-)

(#30) Vistaboy válasza Steeve84 (#29) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Szerintem ha ez a játék nem ér fel a Baldur's Gate mellé színvonal tekintetében, akkor egy darabig még semmi más sem. :K

(#31) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Már várom!!! Sajnos az idő nem engedi már meg, hogy klasszikus kockás szerepjátékokat játszunk és ezekkel kell beérnem. Remélem hozza az elvártat akkor sokáig elleszek vele

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) Mgeri válasza ollie (#26) üzenetére

Mgeri
(tag)

Hát az Obliviont én nem mondanám FPS-nek. Egyrészt lehet hátulról is nézni, másrészt az FPS jelentése= First Person Shooter

Szerinted az oblivion Shooter? Mert sztem nem az! :U

(#33) D_r_u válasza Mgeri (#32) üzenetére

D_r_u
(tag)

Hát tudtommal lehet benne nyilazni is.:D

Ennyi erővel a ME-et is megemlíthetted volna, mert az meg nézd-a-hátam kamerával dolgozik, nem pedig első személyűvel. De mindez csak szőrszálhasogatás, a lényeg ollie mondanivalója, ami így is érthető. Ha kicseréled az FPS szót mondjuk akciójátékra, akkor már bele se lehet kötni.

(#34) Mgeri válasza D_r_u (#33) üzenetére

Mgeri
(tag)

Inkább RPG mint akció sztem.

[ Szerkesztve ]

(#35) D_r_u válasza Mgeri (#34) üzenetére

D_r_u
(tag)

Igen, hivatalosan annak mondják, de én nem tudom nyugodt szívvel rájuk sütni az RPG szót, és sokkal megfelelőbbnek tartom az akciójáték szerepjáték elemekkel kifejezést. Valószínűleg azért, mert túl korán kezdtem az ipart, és máig nem tudtam "feldolgozni", milyen irányba tart a stílus. De ez legyen az én bajom.:)

[ Szerkesztve ]

(#36) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

szépek...eléggé várom ezt a játékot mert elég sok jót is olvastam róla:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) Ateszzero válasza D_r_u (#35) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Maximálisan igazat adok,én is még King's bounty-n Newcomer-en meg Final Fantasy-n nőttem fel.
Mostanában a Last Remnantot tartom még RPG-nek.Az ilyen játékokkal lehet stratégiázni, amikor van egy kis időd kifigyelni az ellenfelet, megnézed mit tud, és kidolgozol ellene egy stratégiát.Nem az amikor jön ezerrel egy "ÁLLAT", akit vagy lepuffantol gyorsan , vagy leszúrod, de nincs rá sok időd stratégiázni kin ő vagy mit tud.A hatodik próbálkozásnál nagyjábol tudod merre fog szaladni, mögé mész azt szevasz dobozos.Ennyit a nagy RPG-kről.
Nagy RPG FAN vagyok, de már elmúltak a Körökre osztott külön zenével betérő arénás harcok.
Már az új Final Fantasy sem lesz az a nagy RPG amit elvárunk a Squere Enix-től.

Azért megnézem mi lessz ebből a nagy várományos DRAGON AGE-ből.

(#38) DerStauner

DerStauner
(senior tag)

szerintem a képek átlagos kinézetűek.

(#39) Peat;)

Peat;)
(veterán)

Szerintem semmi extra a grafika, inkább a hangulat és stílus az mitől hengerlő hatást ér el..nem kell ahhoz brutál grafika hogy valami igazán egyedit alkossanak. Kár hogy játszani nem fogok vele, engem egyszerűen irritál ha több szereplőt kell irányítani.

(#40) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

zér sőőn:C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#41) Karr

Karr
(tag)

Nekem is pont az jutott eszembe, hogy semmi olyan nincs a képekben, amely a nem túl új Oblivionban vagy Gothic 3-ban ne lett volna legalább ugyanígy megrajzolva. Ettől nem kell hasraesni 2009-ben.

(#42) Drizzt

Drizzt
(nagyúr)

Én annak örülnék a leginkább, ha a kardozás olyan lenne, mint az NWN 1-ben, vagy a Kotorokban, amikor rendesen mintha vívnának, meg hárítanának, ez nekem nagyon hiányzott az nwn2-ből. :(

(#43) Drizzt válasza ollie (#26) üzenetére

Drizzt
(nagyúr)

A Mass Effect szerintem egyértelműen szerepjáték(simán el lehet csapni 5 órát úgy, hogy egy mp-et nem harcolsz, érdekes a sztori, dokféle fejlődési lehetőség van, marha sok felfedeznivaló). Pedig nekem se ez az első, amivel nyomtam, az a Wizardry VII/Land of Lore. :)

(#44) Kareszovics

Kareszovics
(addikt)

Fain kis képek, bár nekem az erdő inkább hajaz a Gothic 3-ra, mint az Oblivionra. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#45) janos666

janos666
(nagyúr)

Hát, engem ez egyálalán nem nyűgöz le, úgy tűnik, ez is UT3 motor, de így a képek alapján még annyit sem hoztak ki belőle, mint a 2007-es Mass Effect esetében, pedig már 2009, így maga a motor is ki lett már bővítve tudásilag, és a modellezők is jobban elrugaszkodhattak volna, mint 2 évvel ezelőtt.
Persze lehet, hogy csak szarul van beállítva, és nem az elérhető legjobb minőségi beállításokkal készültek a képek.

(#26) ollie - Lehet, de eddig a Mass Effect az egyetlen ilyen szerepjátékosított FPS, amit nem csak hogy végigtoltam, de nagyon is megszerettem, és várom a 2. részt. Gondolkodtam is rajta, hogy a megjelenés előtt újra végigtolom az első részt, csak most nem jószívű férfival, hanem gonosz nővel.

[ Szerkesztve ]

(#46) Karr

Karr
(tag)

Az egyedüli ami reménnyel tölt el az, hogy a Bioware még nem tolt el játékot. Ebből a szempontból olyan etalon, mint az Origin, Bullfrog, Looking Glass vagy a Simtex (már aki ismeri egyáltalán őket) :)

(#47) ollie válasza Mgeri (#32) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az FPS attól FPS, hogy saját szemszögből látsz mindent, nem azért, mert lősz benne. Egyébként meg az Oblivion - a stílusa miatt közelebb van egy FPS-hez, mint egy szerepjátékhoz.

(#48) atike

atike
(nagyúr)

Szerintem is szép... A végeredményt meg úgyis akkor fogom (tudni) eldönteni, ha majd már a gépemen fut... :)

(#49) Jim Tonic válasza mephi666 (#1) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Jaja, bennem is szép emlékeket ébreszt. :K

ami egy igaz epikus hangulatú RPG. Egy "i" betű lemaradt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.