Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) F_Zolee

F_Zolee
(veterán)

WOW Afterpaid kártya nem lesz? :DDD

(#2) chubii

chubii
(senior tag)

Jön az Iron Man 2 PS3-ra. :DDD Remélem jobb lesz,mint az 1. része :K

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#3) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Painkiller: Pandemonium

This compilation from DreamCatcher Interactive offers gamers four complete games from the Painkiller series of first-person shooters. The bundle includes Painkiller: Heaven's Got a Hitman, Painkiller: Battle Out of Hell, Pinkiller: Overdose, and Painkiller: Resurrection, as well as the "P.D.K." development kit that allows gamers to create their own Painkiller title.

Még egyet rúgnak szegény franchise-ba? :O

Magyarul: a 4 megjelent Painkiller játék mellett még benne lesz egy szerkesztő, mellyel bárki készíthet saját Painkiller játékot...

(#4) HS 2142

HS 2142
(őstag)

- Serious Sam HD: The Second Encounter (online) :C

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5) iBlast

iBlast
(aktív tag)

Hmmm...van egypár finomság a héten...főleg sp :DDD

(#6) v!ct0y

v!ct0y
(veterán)

Wings of Prey már decemberben megjelent. Vagy én tudom rosszul ?

(#7) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Végre jön... :B

nothing is true everything is permitted..

(#8) Djuree válasza chubii (#2) üzenetére

Djuree
(félisten)

nem volt annyira rossz az 1 sem :U

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#9) Prézli21 válasza v!ct0y (#6) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Csak nem nálunk

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#10) janos666

janos666
(nagyúr)

Japánban már nem is adnak ki PC játékokat? :DD

(#11) Fortissimus

Fortissimus
(őstag)

Splinter Cell johet :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#12) HS 2142 válasza janos666 (#10) üzenetére

HS 2142
(őstag)

Japánban? PC??
Egyszer régen olvastam cikket (talán PCG-ben volt), hogy ott PC-re csak pár nagynehezen beimportált nagy nevet (pl MW2 kb 10ezer ha fogyott belőle, pedig japán nagyobb mint MO) meg +18-as programokat kapni PC-re.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13) chubii válasza Djuree (#8) üzenetére

chubii
(senior tag)

Annyira tényleg nem volt rossz, csak engem valahogy nem fogott meg. Az elején még élveztem,de a vége felé már unalmasnak volt. Remélem a 2. rész sokkal jobb lesz... ;)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#14) janos666 válasza HS 2142 (#12) üzenetére

janos666
(nagyúr)

De akkor legalább a hármas pléztésönt azt nyúzzák rendesen helyette is? :))
Minden estre nekem ez most új, és érdekes, hogy ott sok PC játék nem is kerül boltokba. Itthon is kapni rengeteg olyan kacatot, amire ránézek egy kirakatban, és megkérdezem magamban, hogy "Mégis ki vesz ilyet?". (És egy játék nem is olyan drága dolog.)

(#15) HS 2142 válasza janos666 (#14) üzenetére

HS 2142
(őstag)

Biztos hogy van rá kereslet, csak nem te vagy a fő célcsoport. (Emlékszem még a Táltos Paripám 26 és társai előkelő helyezéseire)

(#16) -secret-

-secret-
(Arcképgyáros)

iron man2?:D
film jól néz ki, akkor a játék mienlesz!? :DD

(#17) HS 2142 válasza -secret- (#16) üzenetére

HS 2142
(őstag)

Az előző nem győzőtt meg sok embert:
[link]
32 (PC-s) - 56 (Ds) terjedő értékeléseket kapott.

[ Szerkesztve ]

(#18) kuchera

kuchera
(tag)

Hát azért agy ps3-as splinter cellnek jobban örültem volna de jó a iron man is :)

Üdvözlettel: Kuchera

(#19) kpal

kpal
(veterán)

Tom Clancy's Splinter Cell :DD

(#20) atike válasza chubii (#2) üzenetére

atike
(nagyúr)

Erre én is kíváncsi leszek... Pedig adott egy hálás téma - tök jól össze lehetne hozni... :) :DDD Ok, kicsit fan vagyok... :)

(#21) mephi666 válasza ollie (#3) üzenetére

mephi666
(veterán)

ilyen 5eurós áron szerintem életképes lenne... nekem az első rész+a battle out of hell nagyon tetszett, de az overdose meg az új rész már nem az igazi :( ez meg vicc, hogy mellékelnek hozzá egy szerkesztőt és slussz... szerintem nem fog eladási rekordokat döntögetni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Narxis

Narxis
(nagyúr)

Csak ezt várom Serious Sam HD: The Second Encounter.

Többi mehet a levesbe. :)

(#23) Gude

Gude
(senior tag)

Splinter Cell nagyon várós!!!!!Sam Fisher újra akcióban! :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#24) GOGOGO

GOGOGO
(csendes tag)

Amúgy az Ironman 2-t nem fogják kiadni Pc-re? Mert már minden platformon megjelent csak azon nem! :(

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.