2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) For357y

For357y
(aktív tag)

Nem vártam sokat ettől a játéktól, és a harcnál ki is kapcsoltam a videót. Tisztára mint a DMC, abban van még ilyen, villámgyorsan 20 méterre ugrok, és kaszabolok 10 felé...Nagyot csalódtam a PoP-ban....Pedig mind a három részt végigvittem többször is, de abban azért nem voltak ilyenek. :( Kár érte. :(

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#2) Gyusz válasza For357y (#1) üzenetére

Gyusz
(őstag)

A harc nekem sem nyerte el a tetszésemet, de ki kéne próbálni, hátha nem is olyan szörnyű. Az ügyességi részek és a grafika viszont ütős lett.

(#3) For357y válasza Gyusz (#2) üzenetére

For357y
(aktív tag)

Persze, természetesen én is kipróbálom, más dolog megjelenés előtti videó, és más amit saját gépemen látok. De van egy olyan érzésem, hogy a véleményem a megjelenés és kipróbálás után sem fog változni. :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Crisp Rat

Crisp Rat
(nagyúr)

a harc nekem sem tetszett...
inkabb nekiallok megint a 3 resznek :)

I dream about magic. And dragons. - Be a better version of yourself: Do better today than yesterday. - Some people are so empty they can't even fill a soul gem. - https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/

(#5) athomi válasza Crisp Rat (#4) üzenetére

athomi
(veterán)

Az előző 3 PoP nagyon bejött, de ez vhogy nekem nem tetszik.

(#6) munky

munky
(őstag)

ez a játék kezd egyre jobban érdekelni.

(#7) Crisp Rat

Crisp Rat
(nagyúr)

teny, hogy a grafika vmi eszmeletlen jo...de a harcolas...olyan animes hangulata van... :(

I dream about magic. And dragons. - Be a better version of yourself: Do better today than yesterday. - Some people are so empty they can't even fill a soul gem. - https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/

(#8) limonade

limonade
(csendes tag)

Nekem meg pont eddig nem nyerte el a tetszésemet.Most viszont már úgy gondolom,h ez kell nekem :D

(#9) For357y

For357y
(aktív tag)

Látom a tősgyökeres PoP-osok kissé óckodnak a játéktól. :S

(#10) RoyalFlush válasza limonade (#8) üzenetére

RoyalFlush
(őstag)

Nekem is :K

"Imagination is more important than knowledge." - Albert Einstein

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.